Tusz canon [CL541XL] color 15ml oryginalny do drukarki

104,21 zł
84,72 zł netto

Wydajność:

400 str

Rodzaj:

oryginalny

Pojemność:

15 ml

Model:

CL541XL

Producent:

Canon

Produkt w naszym magazynie

Koszt dostawy: 11,99-15zł

Tusz Canon CL541XL o zwiększonej pojemności z wbudowanych chipem - zaawansowana kaseta PINE z tuszem pigmentowym w technologii ChromaLife100 zapewnia najwyższą jakość druku na poziomie labolatorium fotograficznego przy zachowaniu niskiej ceny. Zwiększona pojemność wkładu gwarantuje wydajność rzędu 400 stron.

Tusz zaprojektowany z specjalnie w celu stosowania z najnowszą technologią druku firmy Canon. Korzystanie z oryginalnych materiałów firmy Canon zwiększa niezawodność i żywotność drukarki, gwarantuje doskonałą jakość wydruku oraz niezawodność. Tusz jest przystosowany do szybkiej instalacji w drukarce bez konieczności zmiany układy chipowego oraz wykonywania innych uciążliwych czynności związanych z wymianą wkładu.

Wkład z tuszem Canon CL541XL jest kompatybilny z wieloma urządzeniami drukującymi, których listę znajdą Państwo w specyfikacji technicznej produktu. Decydując się na zakup tuszu Canon CL541XL w naszym sklepie mają Państwo pewność szybkiej i profesjonalnej realizacji zamówienia, gwarancję niskiej ceny oraz 100% zadowolenia z zakupionego produktu.
Towar pochodzi z Polskiej dystrybucji.

Zobacz warunki gwarancji dla produktu CL541XL

Inne wkłady do tej drukarki

Recenzje klientów (1)

Genowefa
trochę mi się włos na głowie jeży jak je muszę kupić, no ale nie po to człowiek kupuje drukarkę żeby potem oszczędzać na tonerach

Napisz własną recenzję

Oceniasz: wkład atramentowy canon [CL541XL] color 15ml oryginalny

Bierzcie moje pieniądze!
Kupuj, nie dyskutuj.
Hmmm... (niepewna pauza)
Weź mi to ustrojstwo
Na stos z nim.
  Ładuję...
Contact

Jeśli masz jakieś pytania lub wątpliwości, możesz skorzystać z tego formularza i wysłać nam wiadomość.