Toner lexmark [C540A1KG] czarny oryginalny do drukarki

238,48 zł
193,89 zł netto

Wydajność:

1000 str

Rodzaj:

oryginalny

Model:

C540A1KG

Producent:

Lexmark

Aby zakupić ten produkt skontaktuj się
z nami na [email protected]

Oferta wyprzedażowa

Koszt dostawy: 11,99-15zł

Drukarki laserowe działają szybko i sprawnie, pod warunkiem że stosuje się do nich odpowiednie tonery. Najbardziej pożądany wybór stanowią oryginalne tonery do drukarek, które dostarczają producenci drukarek. W naszym sklepie znajdziesz toner C540A1KG do drukarek Lexmark. To produkt, który zachęca do zakupu optymalnym stosunkiem jakości i wydajności do ceny.

Toner C540A1KG do drukarki laserowej – dlaczego oryginał jest wysokiej jakości?

W porównaniu z zamiennikami oryginalne tonery do drukarek laserowych wydają się dość drogie, ale w rzeczywistości cena jest przystępna, a jest wyższa, ponieważ produkcja oryginałów wiąże się z wieloma badaniami i testami. Wszystkie etapy produkcji, przez które przechodzi toner C540A1KG są ściśle kontrolowane. Za pomocą testów sprawdza się, czy wszystko zostało wykonane zgodnie z założeniami, a w razie potrzeby wprowadzane są zmiany. Oryginalne tonery do drukarek zapewniają najwyższą jakość wydruków.

Tonery do drukarek – gwarantowana wydajność

Toner C540A1KG jest produktem najwyższej jakości. Do oryginalnego tonera dołączona jest gwarancja. Toner C540A1KG do drukarki laserowej kosztuje 238,48 zł, a jego wydajność wynosi 1000 str stron. W przypadku oryginalnych tonerów możesz mieć pewność, że podana liczba stron zgadza się z rzeczywistością. Oczywiście są to dane przybliżone, ponieważ wiele zależy od pokrycia strony czcionką lub rysunkami.

Oryginalne tonery do drukarek laserowych – dłuższa żywotność drukarki

Zaletą oryginalnych tonerów Lexmark jest ich bezproblemowa dostępność. Jeżeli zależy Ci na najlepszych wydrukach, a przy tym chcesz zadbać o sprawność drukarki, polecamy oryginalne tonery do drukarek laserowych, które słyną ze swojej niezawodności. Toner C540A1KG nie tylko zapewnia możliwość stworzenia materiałów o profesjonalnym wyglądzie, ale również chroni drukarkę przed awariami. Idealnie współgra z mechanizmem drukarki, przez co zapobiega awariom i powoduje wydłużenie jej żywotności.


Toner lexmark [C540A1KG] czarny oryginalny jest uważany za jeden z najlepszych tonerów na rynku. Przeprowadzono badania, które udowodniły, że większość klientów ocenia tonery Lexmark, jako produkty najwyższej jakości.

Toner ten doskonale sprawdzi się podczas drukowania dokumentacji firmowej i rodzinnych zdjęć. W obydwu przypadkach ważna jest przejrzystość wydruku. Tylko dobry atrament marki Lexmark umożliwia trwałe zachowanie wspomnień i ważnej dokumentacji. Wydruki z biegiem czasu nie ulegają blednięciu. Kolejną zaletą tego produktu jest niezawodność. Tonery marki Lexmark bardzo rzadko ulegają awariom. Używając tego toneru masz pewność, że już podczas drukowania pierwszej kartki uzyskasz satysfakcjonujący efekt. Tonery Lexmark są gwarancją bezproblemowego drukowania. Wszystkich tych, którym zależy na wysokiej jakości wydruku i bezawaryjności zachęcamy do używania oryginalnych tonerów Lexmark.


Zobacz warunki gwarancji dla produktu C540A1KG

Inne wkłady do tej drukarki
  Nazwa produktu Cena Dostępność Zakup
wkład laserowy lexmark [C540A1CG] cyan oryginalny wkład laserowy lexmark [C540A1CG] cyan oryginalny
299,71 zł

Aby zakupić ten produkt skontaktuj się z nami na [email protected]
wkład laserowy lexmark [C540A1MG] magenta oryginalny wkład laserowy lexmark [C540A1MG] magenta oryginalny
355,88 zł

Aby zakupić ten produkt skontaktuj się z nami na [email protected]
wkład laserowy lexmark [C540A1YG] yellow oryginalny wkład laserowy lexmark [C540A1YG] yellow oryginalny
307,64 zł

Aby zakupić ten produkt skontaktuj się z nami na [email protected]
wkład laserowy lexmark [C540H1CG] cyan oryginalny wkład laserowy lexmark [C540H1CG] cyan oryginalny
402,75 zł

Aby zakupić ten produkt skontaktuj się z nami na [email protected]
wkład laserowy lexmark [C540H1MG] magenta oryginalny wkład laserowy lexmark [C540H1MG] magenta oryginalny
420,39 zł

Aby zakupić ten produkt skontaktuj się z nami na [email protected]

Napisz własną recenzję

Oceniasz: wkład laserowy lexmark [C540A1KG] czarny oryginalny

Bierzcie moje pieniądze!
Kupuj, nie dyskutuj.
Hmmm... (niepewna pauza)
Weź mi to ustrojstwo
Na stos z nim.

FAQ - najczęściej zadawane pytania

Wydajność tonera C540A1KG marki Lexmark wynosi średnio 1000 str przy 5% pokryciu strony A4

lexmark optra C 540, lexmark optra C 540n, lexmark optra C 543, lexmark optra C 543dn, lexmark optra C 543n, lexmark optra C 544, lexmark optra C 544dn, lexmark optra C 544n, lexmark optra X 543, lexmark optra X 544, lexmark X546dtn, lexmark optra C 546dtn, Lexmark X548de, Lexmark X548dte, Lexmark C540x

  Ładuję...
Contact

Jeśli masz jakieś pytania lub wątpliwości, możesz skorzystać z tego formularza i wysłać nam wiadomość.