Tusze do drukarki Brother MFC 295C

W naszej ofercie znajdą Państwo tusze do drukarki atramentowej Brother MFC 295C. Ze względu na kompaktowe wymiary Brother MFC 295C jest często polecana do domu i małego biura. Prostota obsługi sprzyja sprawnemu i wygodnemu drukowaniu, a czarny tusz LC-980BK pozwala na wydrukowanie 300 str dokumentów, co wpływa korzystnie na obniżenie kosztów eksploatacji.

Oryginalny tusz do Brother MFC 295C – dlaczego jest polecany?

Do drukarki Brother MFC 295C potrzebny jest kompatybilny czarny tusz LC-980BK w przystępnej cenie od 79,25 zł. Aby otrzymać wydruki w kolorze, potrzebne są także następujące tusze: LC-980M magenta, LC-980C cyan i LC-980Y yellow. Tusze kolorowe zapewniają możliwość wydruku 260 str, a ich cena zaczyna się od 42,35 zł. Zakup oryginalnego tuszu jest równoznaczny z wysoką jakością wydruku i pewnością, że drukarka będzie funkcjonować bez zastrzeżeń

Brother MFC 295C tusze – jak obniżyć koszty eksploatacji?

Jeżeli zależy Państwu na znacznym obniżeniu kosztów drukowania, proponujemy sięgnąć po tusz do drukarki Brother MFC 295C w postaci zamiennika. Zamienny wkład atramentowy sprawdzonego producenta jest tak samo niezawodny jak oryginał, ale jego cena jest niższa. Decydując się na Brother MFC 295C, można korzystać z oryginalnego tuszu LC-980BK lub zamiennika. W razie wątpliwości dotyczących wyboru służymy pomocą.

  Ładuję...
Contact

Jeśli masz jakieś pytania lub wątpliwości, możesz skorzystać z tego formularza i wysłać nam wiadomość.

Twoje Drukarki

Funkcja moje drukarki to olbrzymia oszczędność Twojego czasu, wygoda i bezpieczeństwo.

Wystarczy, ze raz dodasz swoje drukarki, a system Drukuj24.pl będzie to już zawsze pamiętał. Po zalogowaniu się będziesz od razu widzieć swoje drukarki i naszą aktualną (jak zawsze najtańszą) ofertę wkładów do Twoich drukarek.

Opcja dostępna po zalogowaniu.

Jeśli nie masz jeszcze konta, zarejestruj się i stwórz ZA DARMO bazę Twoich drukarek.