Powiedzmy to jasno: zakup tuszu lub tonera nie jest przyjemnością. To smutna konieczność. Materiały eksploatacyjne są kosztem i niczym więcej, a nikt nie lubi ponosić kosztów. Skoro już trzeba je kupić, to najlepiej jak najtaniej. No i najlepiej, żeby były na „wczoraj”.

Wiemy to wszystko. Sprzedajemy tusze i tonery od 1998 roku. Myślę, że udało nam się stworzyć sklep idealny.

Drukuj24.pl opiera się na 3 filarach:

 

 

 

 

Szybko

Prawie każde zamówienie złożone w dzień roboczy do godziny 14:30 jest wysyłane jeszcze tego samego dnia, pod warunkiem, że wszystkie zamówione produkty są na magazynie. Klient wie, co jest na naszym magazynie, a co na magazynie naszego dostawcy. Staramy się, aby wkłady popularne mieć zawsze na półce ( średni stan magazynowy 25 tysięcy sztuk ).


Zamówienia do 14:00 realizowane są tego samego dnia.

 

 

Tanio

Do kwestii cen podeszliśmy aż na 3 sposoby: cena sama w sobie, realna cena za stronę, solidna alternatywa

Cena przede wszystkim – najtańsi na skapiec.pl

Po pierwsze mamy po prostu bardzo niskie ceny. Nastawiamy się na duży obrót i bardzo niskie marże.
Na www.skapiec.pl jesteśmy najtańsi w ponad 80% wkładów oryginalnych (dane z 18 sierpnia 2010).


Drukuj24.pl najtańsze wg. www.skapiec.pl

 

Cena za stronę... prawdę Ci powie

Po drugie, dajemy Klientowi możliwość porównania realnych kosztów wydruku z wkładu oryginalnego i jego zastępczego odpowiednika. Nasze porównanie bierze pod uwagę nie tylko cenę, ale również wydajność danego wkładu. Dzięki takim danym Klient może bardziej racjonalnie podejmować decyzje o zakupie takich a nie innych wkładów, co na pewno wpłynie na ponoszony przez tego Klient koszt wydruku

 

Solidna alternatywa

Wszyscy wiemy, że większość użytkowników drukarek stoi przed wyborem: drogi oryginał a tańszy zamiennik. Problem z tymi zamiennikami jest taki, że ich jakość nie zawsze jest taka, jakbyśmy tego chcieli. Zdarzają się też uszkodzenia drukarki. Na drukuj24.pl mamy tylko sprawdzone zamienniki, na które dajemy pełną gwarancję, również na uszkodzenie sprzętu.

 
 

 

Łatwo

Sklep drukuj24.pl został zaprojektowany specjalnie do sprzedaży materiałów eksploatacyjnych do drukarek. Posiada pewne unikatowe funkcje, które znacząco ułatwiają wyszukiwanie produktów i porównywanie ich z innymi.

Multiwyszukiwarka

Szuka i po modelu drukarki i po modelu wkładu
 

 

Koszyk na dole strony

wiesz co w nim jest, kliknięcie „kupuję” nie przenosi na inną stronęPorównanie kosztów

Wyświetlanie produktów oryginalnych i zastępczych obok siebie, ułożone tak, by można było porównać koszt wydruku strony


 

Twoje drukarki

Zalogowani Klienci mogą dodawać wyszukane drukarki do „Twoje drukarki” i potem wyświetlać sobie produkty do tych drukarek. W przyszłości będą mogli też zaznaczyć sobie, że chcą dostawać maile z promocjami dotyczącymi wkładów do tych konkretnie drukarek.

 

Dla tych, którzy i tak nie czują się pewnie w internecie zostaje możliwość zamawiania na naszej ulgowej infolinii, dostępnej pod numerem:  Dzwoniąc pod ten numer porozmawiasz z ludźmi o wieloletnim doświadczeniu w branży, najlepszymi specjalistami w swojej dziedzinie.

Tusz lub toner potrzebny natychmiast – zamów na www.drukuj24.pl

Sprawdź opinie innych Klientów o naszym sklepie, zbierane przez porównywarkę ceneo – tutaj.

  Ładuję...
Contact

Jeśli masz jakieś pytania lub wątpliwości, możesz skorzystać z tego formularza i wysłać nam wiadomość.