Tusze do drukarki Brother Fax 1835C

W naszej ofercie znajdą Państwo tusze do drukarki atramentowej Brother Fax 1835C. Ze względu na kompaktowe wymiary Brother Fax 1835C jest często polecana do domu i małego biura. Prostota obsługi sprzyja sprawnemu i wygodnemu drukowaniu, a czarny tusz pozwala na wydrukowanie dokumentów, co wpływa korzystnie na obniżenie kosztów eksploatacji.

Oryginalny tusz do Brother Fax 1835C – dlaczego jest polecany?

Do drukarki Brother Fax 1835C potrzebny jest kompatybilny czarny tusz w przystępnej cenie od . Aby otrzymać wydruki w kolorze, potrzebne są także następujące tusze: magenta, cyan i yellow. Tusze kolorowe zapewniają możliwość wydruku , a ich cena zaczyna się od . Zakup oryginalnego tuszu jest równoznaczny z wysoką jakością wydruku i pewnością, że drukarka będzie funkcjonować bez zastrzeżeń

Brother Fax 1835C tusze – jak obniżyć koszty eksploatacji?

Jeżeli zależy Państwu na znacznym obniżeniu kosztów drukowania, proponujemy sięgnąć po tusz do drukarki Brother Fax 1835C w postaci zamiennika. Zamienny wkład atramentowy sprawdzonego producenta jest tak samo niezawodny jak oryginał, ale jego cena jest niższa. Decydując się na Brother Fax 1835C, można korzystać z oryginalnego tuszu lub zamiennika. W razie wątpliwości dotyczących wyboru służymy pomocą.

 • Tusz brother [LC900bk] czarny drekker
  11,48 zł

  Kupuję
 • Tusz brother [LC900c] cyan drekker
  11,48 zł

  Kupuję
 • Tusz brother [LC900m] magenta drekker
  11,48 zł

  Kupuję
 • Tusz brother [LC900y] yellow drekker
  11,48 zł

  Kupuję
  Ładuję...
Contact

Jeśli masz jakieś pytania lub wątpliwości, możesz skorzystać z tego formularza i wysłać nam wiadomość.

Twoje Drukarki

Funkcja moje drukarki to olbrzymia oszczędność Twojego czasu, wygoda i bezpieczeństwo.

Wystarczy, ze raz dodasz swoje drukarki, a system Drukuj24.pl będzie to już zawsze pamiętał. Po zalogowaniu się będziesz od razu widzieć swoje drukarki i naszą aktualną (jak zawsze najtańszą) ofertę wkładów do Twoich drukarek.

Opcja dostępna po zalogowaniu.

Jeśli nie masz jeszcze konta, zarejestruj się i stwórz ZA DARMO bazę Twoich drukarek.