Tusze do drukarki Brother MFC-J5945DW

W naszej ofercie znajdą Państwo tusze do drukarki atramentowej Brother MFC-J5945DW. Ze względu na kompaktowe wymiary Brother MFC-J5945DW jest często polecana do domu i małego biura. Prostota obsługi sprzyja sprawnemu i wygodnemu drukowaniu, a czarny tusz LC3239XLBK pozwala na wydrukowanie 6000 str dokumentów, co wpływa korzystnie na obniżenie kosztów eksploatacji.

Oryginalny tusz do Brother MFC-J5945DW – dlaczego jest polecany?

Do drukarki Brother MFC-J5945DW potrzebny jest kompatybilny czarny tusz LC3239XLBK w przystępnej cenie od 284,54 zł. Aby otrzymać wydruki w kolorze, potrzebne są także następujące tusze: LC3239XLM magenta, LC3239XLC cyan i LC3239XLY yellow. Tusze kolorowe zapewniają możliwość wydruku 5000 str, a ich cena zaczyna się od 266,77 zł. Zakup oryginalnego tuszu jest równoznaczny z wysoką jakością wydruku i pewnością, że drukarka będzie funkcjonować bez zastrzeżeń

  Ładuję...
Contact

Jeśli masz jakieś pytania lub wątpliwości, możesz skorzystać z tego formularza i wysłać nam wiadomość.

Twoje Drukarki

Funkcja moje drukarki to olbrzymia oszczędność Twojego czasu, wygoda i bezpieczeństwo.

Wystarczy, ze raz dodasz swoje drukarki, a system Drukuj24.pl będzie to już zawsze pamiętał. Po zalogowaniu się będziesz od razu widzieć swoje drukarki i naszą aktualną (jak zawsze najtańszą) ofertę wkładów do Twoich drukarek.

Opcja dostępna po zalogowaniu.

Jeśli nie masz jeszcze konta, zarejestruj się i stwórz ZA DARMO bazę Twoich drukarek.