Tusze do drukarki Canon PIXMA G3400

Niewielkie gabaryty i znakomita wydajność sprawiają, że drukarka atramentowa Canon PIXMA G3400 jest pożądanym wyposażeniem domu oraz małego biura. Funkcjonalność oraz jakość urządzenia przekładają się na niewygórowany koszt druku w przeliczeniu na stronę. U nas znajdą Państwo oryginalny tusz do drukarki Canon PIXMA G3400, dzięki któremu drukowanie dokumentów nie będzie kosztowało wiele, a zdjęcia uzyskają pożądaną wyrazistość.

Dlaczego warto kupić oryginalny tusz do drukarki Canon PIXMA G3400?

Oferujemy tusz do drukarki Canon PIXMA G3400 zapakowany w oryginalne opakowanie i z gwarancją producenta. Do drukarki Canon PIXMA G3400 potrzebny jest tusz, który można u nas dostać w cenie od 26,79 zł. Wkład atramentowy to gwarancja najwyższej jakości wydruku i zadowolenia z uzyskanych obrazów. Oryginalny tusz GI490 wpływa na bezawaryjne działanie drukarki, zapewniając tym oszczędność czasu i eliminację problemów

 • Tusz canon [GI490BK] black oryginalny
  26,79 zł

  Kupuję
 • Tusz canon [GI490C] cyan oryginalny
  27,20 zł

  Kupuję
 • Tusz canon [GI490M] magenta oryginalny
  26,79 zł

  Kupuję
 • Tusz canon [GI490Y] yellow oryginalny
  27,18 zł

  Kupuję
  Ładuję...
Contact

Jeśli masz jakieś pytania lub wątpliwości, możesz skorzystać z tego formularza i wysłać nam wiadomość.

Twoje Drukarki

Funkcja moje drukarki to olbrzymia oszczędność Twojego czasu, wygoda i bezpieczeństwo.

Wystarczy, ze raz dodasz swoje drukarki, a system Drukuj24.pl będzie to już zawsze pamiętał. Po zalogowaniu się będziesz od razu widzieć swoje drukarki i naszą aktualną (jak zawsze najtańszą) ofertę wkładów do Twoich drukarek.

Opcja dostępna po zalogowaniu.

Jeśli nie masz jeszcze konta, zarejestruj się i stwórz ZA DARMO bazę Twoich drukarek.