Tusze do drukarki Canon Pixma TS5350

Wielofunkcyjne urządzenie Canon PIXMA TS5350 jest ekonomicznym rozwiązaniem polecanym do użytkowania domowego i w małych firmach. Możliwość wydruku, kopiowania i skanowania połączono z energooszczędnością oraz komfortem obsługi. Posiadacze canon pixma ts5350 tusz oryginalny tusz kupią u nas w pojemności standardowej lub XL. Bezprzewodowy, szybki wydruk i jego wysoka jakość, a także aplikacje pozwalające na wydruk zdjęć z mediów społecznościowych sprzyjają kreatywnym pomysłom.

Canon pixma ts5350 tusz oryginalny

W drukarce Canon PIXMA TS5350 stosuje się dwa wkłady atramentowe: czarny i trójkolorowy. Oryginalny tusz do drukarki canon pixma ts5350 zapewnia doskonałą jakość oraz trwałość wydruków. Urządzenie Canon PIXMA umożliwia uzyskanie zdjęć jak z laboratorium fotograficznego dzięki funkcji wydruku bez obramowania. Canon pixma ts5350 tusze sprawiają, że z opcji drukowania można cieszyć się jeszcze bardziej ze względu na niższy koszt i dużą wydajność.

  Ładuję...
Contact

Jeśli masz jakieś pytania lub wątpliwości, możesz skorzystać z tego formularza i wysłać nam wiadomość.

Twoje Drukarki

Funkcja moje drukarki to olbrzymia oszczędność Twojego czasu, wygoda i bezpieczeństwo.

Wystarczy, ze raz dodasz swoje drukarki, a system Drukuj24.pl będzie to już zawsze pamiętał. Po zalogowaniu się będziesz od razu widzieć swoje drukarki i naszą aktualną (jak zawsze najtańszą) ofertę wkładów do Twoich drukarek.

Opcja dostępna po zalogowaniu.

Jeśli nie masz jeszcze konta, zarejestruj się i stwórz ZA DARMO bazę Twoich drukarek.