Tusze do drukarki Canon BJ-F870

Niewielkie gabaryty i znakomita wydajność sprawiają, że drukarka atramentowa Canon BJ-F870 jest pożądanym wyposażeniem domu oraz małego biura. Funkcjonalność oraz jakość urządzenia przekładają się na niewygórowany koszt druku w przeliczeniu na stronę. U nas znajdą Państwo oryginalny tusz do drukarki Canon BJ-F870, dzięki któremu drukowanie dokumentów nie będzie kosztowało wiele, a zdjęcia uzyskają pożądaną wyrazistość.

Dlaczego warto kupić oryginalny tusz do drukarki Canon BJ-F870?

Oferujemy tusz do drukarki Canon BJ-F870 zapakowany w oryginalne opakowanie i z gwarancją producenta. Do drukarki Canon BJ-F870 potrzebny jest tusz, który można u nas dostać w cenie od 47,82 zł. Wkład atramentowy to gwarancja najwyższej jakości wydruku i zadowolenia z uzyskanych obrazów. Oryginalny tusz BCI-6 wpływa na bezawaryjne działanie drukarki, zapewniając tym oszczędność czasu i eliminację problemów

Canon BJ-F870 tusze – jak obniżyć koszty eksploatacji?

Jeżeli zależy Państwu na znacznym obniżeniu kosztów drukowania, proponujemy sięgnąć po tusz do drukarki Canon BJ-F870 w postaci zamiennika. Zamienny wkład atramentowy sprawdzonego producenta jest tak samo niezawodny jak oryginał, ale jego cena jest niższa. Decydując się na Canon BJ-F870, można korzystać z oryginalnego tuszu BCI-6 lub zamiennika. W razie wątpliwości dotyczących wyboru służymy pomocą.

 • Tusz canon [bci-6c] cyan drekker
  1,00 zł

  Kupuję
 • 18.9gr

  12.6gr

  6.3gr

  0

  Koszt na stronę

 • Tusz canon [bci-6c] cyan oryginalny
  50,20 zł

  Kupuję
 • Tusz canon [bci-6y] yellow drekker
  1,00 zł

  Kupuję
 • 18.5gr

  12.3gr

  6.2gr

  0

  Koszt na stronę

 • Tusz canon [bci-6y] yellow oryginalny
  48,97 zł

  Aby zakupić ten produkt skontaktuj się z nami na [email protected].

  Ładuję...
Contact

Jeśli masz jakieś pytania lub wątpliwości, możesz skorzystać z tego formularza i wysłać nam wiadomość.

Twoje Drukarki

Funkcja moje drukarki to olbrzymia oszczędność Twojego czasu, wygoda i bezpieczeństwo.

Wystarczy, ze raz dodasz swoje drukarki, a system Drukuj24.pl będzie to już zawsze pamiętał. Po zalogowaniu się będziesz od razu widzieć swoje drukarki i naszą aktualną (jak zawsze najtańszą) ofertę wkładów do Twoich drukarek.

Opcja dostępna po zalogowaniu.

Jeśli nie masz jeszcze konta, zarejestruj się i stwórz ZA DARMO bazę Twoich drukarek.