Tusze do drukarki Canon PIXMA IP 100

Niewielkie gabaryty i znakomita wydajność sprawiają, że drukarka atramentowa Canon PIXMA iP 100 jest pożądanym wyposażeniem domu oraz małego biura. Funkcjonalność oraz jakość urządzenia przekładają się na niewygórowany koszt druku w przeliczeniu na stronę. U nas znajdą Państwo oryginalny tusz do drukarki Canon PIXMA iP 100, dzięki któremu drukowanie dokumentów nie będzie kosztowało wiele, a zdjęcia uzyskają pożądaną wyrazistość.

Dlaczego warto kupić oryginalny tusz do drukarki Canon PIXMA iP 100?

Oferujemy tusz do drukarki Canon PIXMA iP 100 zapakowany w oryginalne opakowanie i z gwarancją producenta. Do drukarki Canon PIXMA iP 100 potrzebny jest tusz, który można u nas dostać w cenie od 41,96 zł. Wkład atramentowy to gwarancja najwyższej jakości wydruku i zadowolenia z uzyskanych obrazów. Oryginalny tusz CLI36 wpływa na bezawaryjne działanie drukarki, zapewniając tym oszczędność czasu i eliminację problemów

Canon PIXMA iP 100 tusze – jak obniżyć koszty eksploatacji?

Jeżeli zależy Państwu na znacznym obniżeniu kosztów drukowania, proponujemy sięgnąć po tusz do drukarki Canon PIXMA iP 100 w postaci zamiennika. Zamienny wkład atramentowy sprawdzonego producenta jest tak samo niezawodny jak oryginał, ale jego cena jest niższa. Decydując się na Canon PIXMA iP 100, można korzystać z oryginalnego tuszu CLI36 lub zamiennika. W razie wątpliwości dotyczących wyboru służymy pomocą.

 • Tusz Canon 36 [cli-36] kolorowy drekker
  14,49 zł

  Kupuję
 • 27.7gr

  18.5gr

  9.2gr

  0

  Koszt na stronę

 • Tusz Canon 36 [cli-36] kolorowy oryginalny
  66,56 zł

  Kupuję
 • Tusz Canon 35 [PGI-35] czarny 12ml drekker
  14,49 zł

  Kupuję
 • 23gr

  15.3gr

  7.7gr

  0

  Koszt na stronę

 • Tusz Canon 35 [PGI-35] czarny 9,3ml oryginalny
  41,96 zł

  Kupuję
  Ładuję...
Contact

Jeśli masz jakieś pytania lub wątpliwości, możesz skorzystać z tego formularza i wysłać nam wiadomość.

Twoje Drukarki

Funkcja moje drukarki to olbrzymia oszczędność Twojego czasu, wygoda i bezpieczeństwo.

Wystarczy, ze raz dodasz swoje drukarki, a system Drukuj24.pl będzie to już zawsze pamiętał. Po zalogowaniu się będziesz od razu widzieć swoje drukarki i naszą aktualną (jak zawsze najtańszą) ofertę wkładów do Twoich drukarek.

Opcja dostępna po zalogowaniu.

Jeśli nie masz jeszcze konta, zarejestruj się i stwórz ZA DARMO bazę Twoich drukarek.