Tusze do drukarki Hp Color Copier 160

Poniżej znajdziecie Państwo tusze pasujące do drukarki atramentowej hp color copier 160. Drukarka hp color copier 160 dzięki kompaktowym rozmiarom stanowi praktyczne rozwiązanie do domu i małego biura. Wydajny tusz do drukarki hp color copier 160 sprawia, że koszty eksploatacji ulegają obniżeniu. Drukarka atramentowa umożliwia szybkie i proste drukowanie poprzez zarządzanie zadaniami przy pomocy aplikacji.

Jaki wybrać tusz do drukarki hp color copier 160?

Aby drukarka hp color copier 160 działała prawidłowo, potrzebne są tusze z oznaczeniem hp 45. Oryginalny tusz hp 45 do drukarki hp color copier 160 dostępny jest w cenie już od 239,65 zł. Tusz jest zapakowany w oryginalnym opakowaniu i udzialana jest gwarancja producenta. Kupując oryginalny tusz hp 45 masz pewność, że twoja drukarka hp color copier 160 Cię nie zawiedzie.

hp color copier 160 tusz zamiennik - czy warto wybrać?

W naszej oferecie posiadamy wysokiej jakości zamienniki hp 45 tuszu do drukarki hp color copier 160. Zamienniki do drukarki hp color copier 160 sprawiają, że z opcji drukowania można cieszyć się jeszcze bardziej ze względu na niższy koszt wydruku jednej strony i dużą wydajność przy zachowaniu optymalnej jakości. Zamienik tuszu do drukarki dostępny jest w cenie od 89 zł.

Jeśli masz wątpliwości przy wyborze odpowiedniego tuszu do drukarki hp color copier 160 - skontaktuj się z naszym doradcą, który odpowie na każde Twoje pytanie.

 • wkład atramentowy hp 45 [51645ae] czarny drekker
  89,00 zł

  Kupuję
 • 29.9gr

  19.9gr

  10gr

  0

  Koszt na stronę

 • wkład atramentowy hp 45 [51645AE] czarny oryginalny
  239,65 zł

  Kupuję
  Ładuję...
Contact

Jeśli masz jakieś pytania lub wątpliwości, możesz skorzystać z tego formularza i wysłać nam wiadomość.

Twoje Drukarki

Funkcja moje drukarki to olbrzymia oszczędność Twojego czasu, wygoda i bezpieczeństwo.

Wystarczy, ze raz dodasz swoje drukarki, a system Drukuj24.pl będzie to już zawsze pamiętał. Po zalogowaniu się będziesz od razu widzieć swoje drukarki i naszą aktualną (jak zawsze najtańszą) ofertę wkładów do Twoich drukarek.

Opcja dostępna po zalogowaniu.

Jeśli nie masz jeszcze konta, zarejestruj się i stwórz ZA DARMO bazę Twoich drukarek.