Tusze do drukarki Epson Stylus SX 445W

Prosta w obsłudze drukarka Epson Stylus SX 445W wymaga zastosowania tuszu T1291, który znajduje się w naszym asortymencie. Urządzenie sprawdza się w środowisku pracy charakteryzującym się małą ilością miejsca, dlatego w domu i biurze o niewielkim metrażu jest nieocenione. Drukarka Epson Stylus SX 445W została zaprojektowana z myślą o komforcie użytkowania, a tusz T1291 zapewnia najwyższą jakość wydruku.

Epson Stylus SX 445W tusze – oryginały, które nie zawodzą

Oryginalny tusz T1291 gwarantuje precyzyjne i trwałe wydruki, dzięki czemu nawet w zaciszu domu uzyskasz profesjonalnie wyglądające dokumenty i zdjęcia. Wydruki szybko schną i nie powstają na nich smugi, dlatego drukarka Epson Stylus SX 445W jest odpowiednia do zastosowań biznesowych. Oferujemy tusz do drukarki Epson Stylus SX 445W w oryginalnym opakowaniu wraz z gwarancją producenta. Wysoka jakość i wydajność na poziomie 380 str przy pojemności 11,2 ml sprawiają, że drukowanie staje się przyjemnością.

Czy zamiennik tuszu do drukarki Epson Stylus SX 445W jest dobrym rozwiązaniem?

Oryginalny tusz do drukarki Epson Stylus SX 445W jest niezawodnym rozwiązaniem, ale zamienniki renomowanych producentów również doskonale się sprawdzają i pozwalają obniżyć koszty użytkowania urządzenia. W naszym sklepie cena czarnego tuszu zaczyna się od , co w perspektywie długotrwałej i intensywnej eksploatacji umożliwia spore obniżenie kosztów.

 • Tusz epson [T1295] CMYK 1x18ml+3x16ml drekker
  59,96 zł

  Kupuję
 • 17.2gr

  11.5gr

  5.7gr

  0

  Koszt na stronę

 • Tusz epson [T1295] CMYK oryginalny
  277,29 zł

  Kupuję
  Ładuję...
Contact

Jeśli masz jakieś pytania lub wątpliwości, możesz skorzystać z tego formularza i wysłać nam wiadomość.

Twoje Drukarki

Funkcja moje drukarki to olbrzymia oszczędność Twojego czasu, wygoda i bezpieczeństwo.

Wystarczy, ze raz dodasz swoje drukarki, a system Drukuj24.pl będzie to już zawsze pamiętał. Po zalogowaniu się będziesz od razu widzieć swoje drukarki i naszą aktualną (jak zawsze najtańszą) ofertę wkładów do Twoich drukarek.

Opcja dostępna po zalogowaniu.

Jeśli nie masz jeszcze konta, zarejestruj się i stwórz ZA DARMO bazę Twoich drukarek.