Tusze do drukarki Epson XP-750

Prosta w obsłudze drukarka Epson XP-750 wymaga zastosowania tuszu C13T24314010, który znajduje się w naszym asortymencie. Urządzenie sprawdza się w środowisku pracy charakteryzującym się małą ilością miejsca, dlatego w domu i biurze o niewielkim metrażu jest nieocenione. Drukarka Epson XP-750 została zaprojektowana z myślą o komforcie użytkowania, a tusz C13T24314010 zapewnia najwyższą jakość wydruku.

Epson XP-750 tusze – oryginały, które nie zawodzą

Oryginalny tusz C13T24314010 gwarantuje precyzyjne i trwałe wydruki, dzięki czemu nawet w zaciszu domu uzyskasz profesjonalnie wyglądające dokumenty i zdjęcia. Wydruki szybko schną i nie powstają na nich smugi, dlatego drukarka Epson XP-750 jest odpowiednia do zastosowań biznesowych. Oferujemy tusz do drukarki Epson XP-750 w oryginalnym opakowaniu wraz z gwarancją producenta. Wysoka jakość i wydajność na poziomie 500 str przy pojemności 10 ml sprawiają, że drukowanie staje się przyjemnością.

  Ładuję...
Contact

Jeśli masz jakieś pytania lub wątpliwości, możesz skorzystać z tego formularza i wysłać nam wiadomość.

Twoje Drukarki

Funkcja moje drukarki to olbrzymia oszczędność Twojego czasu, wygoda i bezpieczeństwo.

Wystarczy, ze raz dodasz swoje drukarki, a system Drukuj24.pl będzie to już zawsze pamiętał. Po zalogowaniu się będziesz od razu widzieć swoje drukarki i naszą aktualną (jak zawsze najtańszą) ofertę wkładów do Twoich drukarek.

Opcja dostępna po zalogowaniu.

Jeśli nie masz jeszcze konta, zarejestruj się i stwórz ZA DARMO bazę Twoich drukarek.