Tusze do drukarki Epson Stylus Photo R2880

Prosta w obsłudze drukarka Epson Stylus Photo R2880 wymaga zastosowania tuszu T0961, który znajduje się w naszym asortymencie. Urządzenie sprawdza się w środowisku pracy charakteryzującym się małą ilością miejsca, dlatego w domu i biurze o niewielkim metrażu jest nieocenione. Drukarka Epson Stylus Photo R2880 została zaprojektowana z myślą o komforcie użytkowania, a tusz T0961 zapewnia najwyższą jakość wydruku.

Epson Stylus Photo R2880 tusze – oryginały, które nie zawodzą

Oryginalny tusz T0961 gwarantuje precyzyjne i trwałe wydruki, dzięki czemu nawet w zaciszu domu uzyskasz profesjonalnie wyglądające dokumenty i zdjęcia. Wydruki szybko schną i nie powstają na nich smugi, dlatego drukarka Epson Stylus Photo R2880 jest odpowiednia do zastosowań biznesowych. Oferujemy tusz do drukarki Epson Stylus Photo R2880 w oryginalnym opakowaniu wraz z gwarancją producenta. Wysoka jakość i wydajność na poziomie przy pojemności 11,4 ml sprawiają, że drukowanie staje się przyjemnością.

  Ładuję...
Contact

Jeśli masz jakieś pytania lub wątpliwości, możesz skorzystać z tego formularza i wysłać nam wiadomość.

Twoje Drukarki

Funkcja moje drukarki to olbrzymia oszczędność Twojego czasu, wygoda i bezpieczeństwo.

Wystarczy, ze raz dodasz swoje drukarki, a system Drukuj24.pl będzie to już zawsze pamiętał. Po zalogowaniu się będziesz od razu widzieć swoje drukarki i naszą aktualną (jak zawsze najtańszą) ofertę wkładów do Twoich drukarek.

Opcja dostępna po zalogowaniu.

Jeśli nie masz jeszcze konta, zarejestruj się i stwórz ZA DARMO bazę Twoich drukarek.