Tusze do drukarki WorkForce Pro WF-8090 DW Series

Prosta w obsłudze drukarka WorkForce Pro WF-8090 DW Series wymaga zastosowania tuszu T7541, który znajduje się w naszym asortymencie. Urządzenie sprawdza się w środowisku pracy charakteryzującym się małą ilością miejsca, dlatego w domu i biurze o niewielkim metrażu jest nieocenione. Drukarka WorkForce Pro WF-8090 DW Series została zaprojektowana z myślą o komforcie użytkowania, a tusz T7541 zapewnia najwyższą jakość wydruku.

WorkForce Pro WF-8090 DW Series tusze – oryginały, które nie zawodzą

Oryginalny tusz T7541 gwarantuje precyzyjne i trwałe wydruki, dzięki czemu nawet w zaciszu domu uzyskasz profesjonalnie wyglądające dokumenty i zdjęcia. Wydruki szybko schną i nie powstają na nich smugi, dlatego drukarka WorkForce Pro WF-8090 DW Series jest odpowiednia do zastosowań biznesowych. Oferujemy tusz do drukarki WorkForce Pro WF-8090 DW Series w oryginalnym opakowaniu wraz z gwarancją producenta. Wysoka jakość i wydajność na poziomie przy pojemności 202 ml sprawiają, że drukowanie staje się przyjemnością.

  Ładuję...
Contact

Jeśli masz jakieś pytania lub wątpliwości, możesz skorzystać z tego formularza i wysłać nam wiadomość.

Twoje Drukarki

Funkcja moje drukarki to olbrzymia oszczędność Twojego czasu, wygoda i bezpieczeństwo.

Wystarczy, ze raz dodasz swoje drukarki, a system Drukuj24.pl będzie to już zawsze pamiętał. Po zalogowaniu się będziesz od razu widzieć swoje drukarki i naszą aktualną (jak zawsze najtańszą) ofertę wkładów do Twoich drukarek.

Opcja dostępna po zalogowaniu.

Jeśli nie masz jeszcze konta, zarejestruj się i stwórz ZA DARMO bazę Twoich drukarek.