Tusze do drukarki Brother HL-2132

W naszej ofercie znajdą Państwo tusze do drukarki atramentowej Brother HL-2132. Ze względu na kompaktowe wymiary Brother HL-2132 jest często polecana do domu i małego biura. Prostota obsługi sprzyja sprawnemu i wygodnemu drukowaniu, a czarny tusz TN-2010 pozwala na wydrukowanie 1000 str dokumentów, co wpływa korzystnie na obniżenie kosztów eksploatacji.

Oryginalny tusz do Brother HL-2132 – dlaczego jest polecany?

Do drukarki Brother HL-2132 potrzebny jest kompatybilny czarny tusz TN-2010 w przystępnej cenie od 163,39 zł. Aby otrzymać wydruki w kolorze, potrzebne są także następujące tusze: magenta, cyan i yellow. Tusze kolorowe zapewniają możliwość wydruku , a ich cena zaczyna się od . Zakup oryginalnego tuszu jest równoznaczny z wysoką jakością wydruku i pewnością, że drukarka będzie funkcjonować bez zastrzeżeń

Brother HL-2132 tusze – jak obniżyć koszty eksploatacji?

Jeżeli zależy Państwu na znacznym obniżeniu kosztów drukowania, proponujemy sięgnąć po tusz do drukarki Brother HL-2132 w postaci zamiennika. Zamienny wkład atramentowy sprawdzonego producenta jest tak samo niezawodny jak oryginał, ale jego cena jest niższa. Decydując się na Brother HL-2132, można korzystać z oryginalnego tuszu TN-2010 lub zamiennika. W razie wątpliwości dotyczących wyboru służymy pomocą.

 • Toner brother [TN-2010] czarny drekker
  68,99 zł

  Kupuję
 • 17.3gr

  11.5gr

  5.8gr

  0

  Koszt na stronę

 • Toner brother [TN-2010] czarny oryginalny
  163,39 zł

  Kupuję
  Ładuję...
Contact

Jeśli masz jakieś pytania lub wątpliwości, możesz skorzystać z tego formularza i wysłać nam wiadomość.

Twoje Drukarki

Funkcja moje drukarki to olbrzymia oszczędność Twojego czasu, wygoda i bezpieczeństwo.

Wystarczy, ze raz dodasz swoje drukarki, a system Drukuj24.pl będzie to już zawsze pamiętał. Po zalogowaniu się będziesz od razu widzieć swoje drukarki i naszą aktualną (jak zawsze najtańszą) ofertę wkładów do Twoich drukarek.

Opcja dostępna po zalogowaniu.

Jeśli nie masz jeszcze konta, zarejestruj się i stwórz ZA DARMO bazę Twoich drukarek.