Tusze do drukarki Hp Addmaster IJ 6000

Poniżej znajdziecie Państwo tusze pasujące do drukarki atramentowej hp Addmaster IJ 6000. Drukarka hp Addmaster IJ 6000 dzięki kompaktowym rozmiarom stanowi praktyczne rozwiązanie do domu i małego biura. Wydajny tusz do drukarki hp Addmaster IJ 6000 sprawia, że koszty eksploatacji ulegają obniżeniu. Drukarka atramentowa umożliwia szybkie i proste drukowanie poprzez zarządzanie zadaniami przy pomocy aplikacji.

Jaki wybrać tusz do drukarki hp Addmaster IJ 6000?

Aby drukarka hp Addmaster IJ 6000 działała prawidłowo, potrzebne są tusze z oznaczeniem C6602A. Oryginalny tusz do drukarki hp Addmaster IJ 6000 dostępny jest w cenie już od 68,81 zł. Tusz jest zapakowany w oryginalnym opakowaniu i udzialana jest gwarancja producenta. Kupując oryginalny tusz C6602A masz pewność, że twoja drukarka hp Addmaster IJ 6000 Cię nie zawiedzie.

Jeśli masz wątpliwości przy wyborze odpowiedniego tuszu do drukarki hp Addmaster IJ 6000 - skontaktuj się z naszym doradcą, który odpowie na każde Twoje pytanie.

  Ładuję...
Contact

Jeśli masz jakieś pytania lub wątpliwości, możesz skorzystać z tego formularza i wysłać nam wiadomość.

Twoje Drukarki

Funkcja moje drukarki to olbrzymia oszczędność Twojego czasu, wygoda i bezpieczeństwo.

Wystarczy, ze raz dodasz swoje drukarki, a system Drukuj24.pl będzie to już zawsze pamiętał. Po zalogowaniu się będziesz od razu widzieć swoje drukarki i naszą aktualną (jak zawsze najtańszą) ofertę wkładów do Twoich drukarek.

Opcja dostępna po zalogowaniu.

Jeśli nie masz jeszcze konta, zarejestruj się i stwórz ZA DARMO bazę Twoich drukarek.