Tusze do drukarki HP PageWide Enterprise Color 765

Poniżej znajdziecie Państwo tusze pasujące do drukarki atramentowej HP PageWide Enterprise Color 765. Drukarka HP PageWide Enterprise Color 765 dzięki kompaktowym rozmiarom stanowi praktyczne rozwiązanie do domu i małego biura. Wydajny tusz do drukarki HP PageWide Enterprise Color 765 sprawia, że koszty eksploatacji ulegają obniżeniu. Drukarka atramentowa umożliwia szybkie i proste drukowanie poprzez zarządzanie zadaniami przy pomocy aplikacji.

Jaki wybrać tusz do drukarki HP PageWide Enterprise Color 765?

Aby drukarka HP PageWide Enterprise Color 765 działała prawidłowo, potrzebne są tusze z oznaczeniem HP 982X. Oryginalny tusz do drukarki HP PageWide Enterprise Color 765 dostępny jest w cenie już od 693,46 zł. Tusz jest zapakowany w oryginalnym opakowaniu i udzialana jest gwarancja producenta. Kupując oryginalny tusz HP 982X masz pewność, że twoja drukarka HP PageWide Enterprise Color 765 Cię nie zawiedzie.

Jeśli masz wątpliwości przy wyborze odpowiedniego tuszu do drukarki HP PageWide Enterprise Color 765 - skontaktuj się z naszym doradcą, który odpowie na każde Twoje pytanie.

  Ładuję...
Contact

Jeśli masz jakieś pytania lub wątpliwości, możesz skorzystać z tego formularza i wysłać nam wiadomość.

Twoje Drukarki

Funkcja moje drukarki to olbrzymia oszczędność Twojego czasu, wygoda i bezpieczeństwo.

Wystarczy, ze raz dodasz swoje drukarki, a system Drukuj24.pl będzie to już zawsze pamiętał. Po zalogowaniu się będziesz od razu widzieć swoje drukarki i naszą aktualną (jak zawsze najtańszą) ofertę wkładów do Twoich drukarek.

Opcja dostępna po zalogowaniu.

Jeśli nie masz jeszcze konta, zarejestruj się i stwórz ZA DARMO bazę Twoich drukarek.