Tonery do drukarki Lexmark Optra E460dn

Bezpieczeństwo i wygodę drukowania zapewnia drukarka laserowa lexmark optra E460dn, która stanowi doskonałe wsparcie w pracy w dowolnym miejscu. Jest odpowiednia dla osób, którym zależy na szybkich wydrukach. Na dodatek toner do drukarki lexmark optra E460dn można kupić w rozsądnej cenie. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniem ryzyko awarii zostało ograniczone do minimum, dlatego prawidłowo użytkowane urządzenie będzie służyć przez wiele lat.

Oryginalny toner lexmark optra E460dn– dlaczego jest polecany?

Aby drukarka lexmark optra E460dn spełniała swoją funkcję, niezbędny jest kompatybilny toner E460X11E. Stosowanie oryginalnego tonera daje pewność, że odpowiada on wymogom drukarki. Dzięki temu urządzenie działa prawidłowo i bezawaryjnie, a wydruki są najwyższej jakości. Poza tym można mieć pewność, że sugerowana wydajność na poziomie 15000 str jest zgodna z rzeczywistością. W naszym sklepie znajdą Państwo toner do drukarki lexmark optra E460dn w oryginalnym opakowaniu i uzyskają gwarancję producenta.

lexmark optra E460dn toner – jakie zalety mają zamienniki?

Każdy toner do drukarki lexmark optra E460dn, który ma postać zamiennika, w naszym sklepie spełnia wysokie normy jakościowe opowiadające poziomem oryginałom. Zamienniki są kompatybilne z określonymi modelami drukarek i gwarantują ich prawidłową pracę. Ceny zamienników kształtują się od 301,81zł, dzięki czemu można zaoszczędzić konkretną kwotę w przypadku częstego drukowania.

 • Toner lexmark [E260A11E] czarny drekker
  228,85 zł

  Kupuję
 • 16.1gr

  10.7gr

  5.4gr

  0

  Koszt na stronę

 • Toner lexmark [E260A11E] czarny oryginalny
  529,48 zł

  Kupuję
  Ładuję...
Contact

Jeśli masz jakieś pytania lub wątpliwości, możesz skorzystać z tego formularza i wysłać nam wiadomość.

Twoje Drukarki

Funkcja moje drukarki to olbrzymia oszczędność Twojego czasu, wygoda i bezpieczeństwo.

Wystarczy, ze raz dodasz swoje drukarki, a system Drukuj24.pl będzie to już zawsze pamiętał. Po zalogowaniu się będziesz od razu widzieć swoje drukarki i naszą aktualną (jak zawsze najtańszą) ofertę wkładów do Twoich drukarek.

Opcja dostępna po zalogowaniu.

Jeśli nie masz jeszcze konta, zarejestruj się i stwórz ZA DARMO bazę Twoich drukarek.