Tonery do drukarki Mita TASKalfa 300ci

Prawidłowe funkcjonowanie drukarki Mita TASKalfa 300ci i wydruki pożądanej jakości zapewni wyłącznie odpowiedni toner. W ofercie znajduje się oryginalny toner do drukarki Mita TASKalfa 300ci, którego wydajność na poziomie 20000 str jest ekonomicznym rozwiązaniem. Znaczące zminimalizowanie kosztów eksploatacji urządzenia laserowego zapewni natomiast rekomendowany zamiennik.

Oryginalny toner Mita TASKalfa 300ci - gwarancja bezawaryjnej pracy drukarki

Dzięki oryginalnym materiałom eksploatacyjnym zyskujemy pewność, że drukarka Mita TASKalfa 300ci będzie działać bezawaryjnie. Oryginalny toner TK-865K spełnia najwyższe standardy, co przekłada się na doskonałą jakość wydruków w połączeniu z niewygórowanymi kosztami użytkowania. Stosując go, można spodziewać się, że drukarka Mita TASKalfa 300ci będzie służyć przez wiele lat. Wkłady laserowe są oryginalnie zapakowane i objęte gwarancją.

  • Toner mita [TK-865C] cyan oryginalny
    388,42 zł

    Kupuję
  Ładuję...
Contact

Jeśli masz jakieś pytania lub wątpliwości, możesz skorzystać z tego formularza i wysłać nam wiadomość.

Twoje Drukarki

Funkcja moje drukarki to olbrzymia oszczędność Twojego czasu, wygoda i bezpieczeństwo.

Wystarczy, ze raz dodasz swoje drukarki, a system Drukuj24.pl będzie to już zawsze pamiętał. Po zalogowaniu się będziesz od razu widzieć swoje drukarki i naszą aktualną (jak zawsze najtańszą) ofertę wkładów do Twoich drukarek.

Opcja dostępna po zalogowaniu.

Jeśli nie masz jeszcze konta, zarejestruj się i stwórz ZA DARMO bazę Twoich drukarek.