Tonery do drukarki Mita TASKalfa 820

Prawidłowe funkcjonowanie drukarki Mita TASKalfa 820 i wydruki pożądanej jakości zapewni wyłącznie odpowiedni toner. W ofercie znajduje się oryginalny toner do drukarki Mita TASKalfa 820, którego wydajność na poziomie 55000 str jest ekonomicznym rozwiązaniem. Znaczące zminimalizowanie kosztów eksploatacji urządzenia laserowego zapewni natomiast rekomendowany zamiennik.

Oryginalny toner Mita TASKalfa 820 - gwarancja bezawaryjnej pracy drukarki

Dzięki oryginalnym materiałom eksploatacyjnym zyskujemy pewność, że drukarka Mita TASKalfa 820 będzie działać bezawaryjnie. Oryginalny toner TK-665 spełnia najwyższe standardy, co przekłada się na doskonałą jakość wydruków w połączeniu z niewygórowanymi kosztami użytkowania. Stosując go, można spodziewać się, że drukarka Mita TASKalfa 820 będzie służyć przez wiele lat. Wkłady laserowe są oryginalnie zapakowane i objęte gwarancją.

  Ładuję...
Contact

Jeśli masz jakieś pytania lub wątpliwości, możesz skorzystać z tego formularza i wysłać nam wiadomość.

Twoje Drukarki

Funkcja moje drukarki to olbrzymia oszczędność Twojego czasu, wygoda i bezpieczeństwo.

Wystarczy, ze raz dodasz swoje drukarki, a system Drukuj24.pl będzie to już zawsze pamiętał. Po zalogowaniu się będziesz od razu widzieć swoje drukarki i naszą aktualną (jak zawsze najtańszą) ofertę wkładów do Twoich drukarek.

Opcja dostępna po zalogowaniu.

Jeśli nie masz jeszcze konta, zarejestruj się i stwórz ZA DARMO bazę Twoich drukarek.