Tonery do drukarki Oki B 432

Oszczędne wydruki wysokiej jakości są ważne, gdy drukuje się wiele dokumentów. Jeżeli równie istotna jest szybkość wydruku, dobrym wyborem jest drukarka laserowa Oki B 432. Zastosowanie zaawansowanej technologii zapobiega również zacinaniu się papieru. U nas znajdą Państwo toner do drukarki Oki B 432 , który gwarantuje wydajność na poziomie 12000 str. Kompatybilny toner 45807111 sprzyja prawidłowemu działaniu drukarki i sprzyja efektywnej pracy.

Toner Oki B 432– niezawodny oryginał

Trudno nie docenić funkcjonalności drukarki Oki B 432 , dzięki której drukowanie dokumentów przebiega sprawnie i skutecznie. Oferujemy kompatybilny, oryginalny toner 45807111, którego koszt jest optymalnie dostosowany do wydajności wynoszącej 12000 str. Dokonując zakupu, otrzymają Państwo oryginalnie zapakowany toner z gwarancją producenta. Oryginalne materiały eksploatacyjne wpływają na prawidłowe działanie urządzenia i są zgodne z informacjami podanymi przez producenta.

Oki B 432 toner – drukowanie w niższej cenie

Koszt wydruku odgrywa znaczącą rolę, dlatego w przypadku dużej liczby wydruków warto zastanowić się, czy istnieje możliwość zakupu tańszego tonera. Oferujemy zamienniki, które jakością nie odbiegają od oryginałów. U nas dostaniesz toner w cenie już od 239zł. Zamienny toner do drukarki Oki B 432 renomowanego producenta również zapewnia efektywną i bezawaryjną pracę.

 • wkład laserowy oki [45807106] black drekker
  239,00 zł

  Kupuję
 • 9.1gr

  6.1gr

  3gr

  0

  Koszt na stronę

 • wkład laserowy oki [45807106] black oryginalny
  564,43 zł

  Kupuję
  Ładuję...
Contact

Jeśli masz jakieś pytania lub wątpliwości, możesz skorzystać z tego formularza i wysłać nam wiadomość.

Twoje Drukarki

Funkcja moje drukarki to olbrzymia oszczędność Twojego czasu, wygoda i bezpieczeństwo.

Wystarczy, ze raz dodasz swoje drukarki, a system Drukuj24.pl będzie to już zawsze pamiętał. Po zalogowaniu się będziesz od razu widzieć swoje drukarki i naszą aktualną (jak zawsze najtańszą) ofertę wkładów do Twoich drukarek.

Opcja dostępna po zalogowaniu.

Jeśli nie masz jeszcze konta, zarejestruj się i stwórz ZA DARMO bazę Twoich drukarek.