Tonery do drukarki Oki MB 492

Oszczędne wydruki wysokiej jakości są ważne, gdy drukuje się wiele dokumentów. Jeżeli równie istotna jest szybkość wydruku, dobrym wyborem jest drukarka laserowa Oki MB 492. Zastosowanie zaawansowanej technologii zapobiega również zacinaniu się papieru. U nas znajdą Państwo toner do drukarki Oki MB 492 , który gwarantuje wydajność na poziomie 12000 str. Kompatybilny toner 45807111 sprzyja prawidłowemu działaniu drukarki i sprzyja efektywnej pracy.

Toner Oki MB 492– niezawodny oryginał

Trudno nie docenić funkcjonalności drukarki Oki MB 492 , dzięki której drukowanie dokumentów przebiega sprawnie i skutecznie. Oferujemy kompatybilny, oryginalny toner 45807111, którego koszt jest optymalnie dostosowany do wydajności wynoszącej 12000 str. Dokonując zakupu, otrzymają Państwo oryginalnie zapakowany toner z gwarancją producenta. Oryginalne materiały eksploatacyjne wpływają na prawidłowe działanie urządzenia i są zgodne z informacjami podanymi przez producenta.

Oki MB 492 toner – drukowanie w niższej cenie

Koszt wydruku odgrywa znaczącą rolę, dlatego w przypadku dużej liczby wydruków warto zastanowić się, czy istnieje możliwość zakupu tańszego tonera. Oferujemy zamienniki, które jakością nie odbiegają od oryginałów. U nas dostaniesz toner w cenie już od 239zł. Zamienny toner do drukarki Oki MB 492 renomowanego producenta również zapewnia efektywną i bezawaryjną pracę.

 • wkład laserowy oki [45807106] black drekker
  239,00 zł

  Kupuję
 • 9.1gr

  6.1gr

  3gr

  0

  Koszt na stronę

 • wkład laserowy oki [45807106] black oryginalny
  564,43 zł

  Kupuję
  Ładuję...
Contact

Jeśli masz jakieś pytania lub wątpliwości, możesz skorzystać z tego formularza i wysłać nam wiadomość.

Twoje Drukarki

Funkcja moje drukarki to olbrzymia oszczędność Twojego czasu, wygoda i bezpieczeństwo.

Wystarczy, ze raz dodasz swoje drukarki, a system Drukuj24.pl będzie to już zawsze pamiętał. Po zalogowaniu się będziesz od razu widzieć swoje drukarki i naszą aktualną (jak zawsze najtańszą) ofertę wkładów do Twoich drukarek.

Opcja dostępna po zalogowaniu.

Jeśli nie masz jeszcze konta, zarejestruj się i stwórz ZA DARMO bazę Twoich drukarek.