Tonery do drukarki Oki MB 491-T

Oszczędne wydruki wysokiej jakości są ważne, gdy drukuje się wiele dokumentów. Jeżeli równie istotna jest szybkość wydruku, dobrym wyborem jest drukarka laserowa Oki MB 491-T. Zastosowanie zaawansowanej technologii zapobiega również zacinaniu się papieru. U nas znajdą Państwo toner do drukarki Oki MB 491-T , który gwarantuje wydajność na poziomie 7000 str. Kompatybilny toner 44574802 sprzyja prawidłowemu działaniu drukarki i sprzyja efektywnej pracy.

Toner Oki MB 491-T– niezawodny oryginał

Trudno nie docenić funkcjonalności drukarki Oki MB 491-T , dzięki której drukowanie dokumentów przebiega sprawnie i skutecznie. Oferujemy kompatybilny, oryginalny toner 44574802, którego koszt jest optymalnie dostosowany do wydajności wynoszącej 7000 str. Dokonując zakupu, otrzymają Państwo oryginalnie zapakowany toner z gwarancją producenta. Oryginalne materiały eksploatacyjne wpływają na prawidłowe działanie urządzenia i są zgodne z informacjami podanymi przez producenta.

  Ładuję...
Contact

Jeśli masz jakieś pytania lub wątpliwości, możesz skorzystać z tego formularza i wysłać nam wiadomość.

Twoje Drukarki

Funkcja moje drukarki to olbrzymia oszczędność Twojego czasu, wygoda i bezpieczeństwo.

Wystarczy, ze raz dodasz swoje drukarki, a system Drukuj24.pl będzie to już zawsze pamiętał. Po zalogowaniu się będziesz od razu widzieć swoje drukarki i naszą aktualną (jak zawsze najtańszą) ofertę wkładów do Twoich drukarek.

Opcja dostępna po zalogowaniu.

Jeśli nie masz jeszcze konta, zarejestruj się i stwórz ZA DARMO bazę Twoich drukarek.