Tonery do drukarki Samsung ML-4512ND

Nawet w małej firmie drukarka jest przydatnym urządzeniem, które ułatwia pracę. W miejscach, gdzie dokumenty drukuje się wręcz masowo, drukarka laserowa Samsung ML-4512ND zwiększa efektywność działań. Szybkość drukowania i komfort obsługi wpływają na usprawnienie obiegu dokumentów. Do jej prawidłowego działania niezbędny jest kompatybilny toner MLTD307U. Oprócz oryginalnych materiałów eksploatacyjnych oferujemy również zamienniki.

Toner Samsung ML-4512ND– jakie właściwości ma oryginalny wkład?

Zamawiając u nas oryginalny toner do drukarki Samsung ML-4512ND , zyskują Państwo pewność, że otrzymają żądany produkt w opakowaniu producenta, który objęty jest gwarancją. Korzystanie z oryginalnych wkładów to również pewność, że wydajność podana przez producenta zgadza się z liczbą faktycznie wydrukowanych stron. Toner MLTD307U o wydajności 30000 str. Intensywna barwa i trwałość wydruku pozwalają na tworzenie dokumentów o charakterze biznesowym.

  Ładuję...
Contact

Jeśli masz jakieś pytania lub wątpliwości, możesz skorzystać z tego formularza i wysłać nam wiadomość.

Twoje Drukarki

Funkcja moje drukarki to olbrzymia oszczędność Twojego czasu, wygoda i bezpieczeństwo.

Wystarczy, ze raz dodasz swoje drukarki, a system Drukuj24.pl będzie to już zawsze pamiętał. Po zalogowaniu się będziesz od razu widzieć swoje drukarki i naszą aktualną (jak zawsze najtańszą) ofertę wkładów do Twoich drukarek.

Opcja dostępna po zalogowaniu.

Jeśli nie masz jeszcze konta, zarejestruj się i stwórz ZA DARMO bazę Twoich drukarek.