wkład atramentowy brother [LC123RBWBP] cmy oryginalny

162,19 zł
131,86 zł netto

Wydajność:

3x600 str

Rodzaj:

oryginalny

Model:

LC123RBWBP

Producent:

Brother

Produkt na magazynie dostawcy,
wysyłka do 3 dni

Dobry, kolorowy tusz do drukarki atramentowej to bardzo droga sprawa. Sporo kosztuje a na domiar złego najszybciej się kończy. Warto więc poszukać czegoś, co nie wyprowadzi pieniędzy z naszej kieszeni a jednocześnie będzie służyło jak najdłużej.

Jeśli szukasz taniego tuszu kolorowego do drukarki, wybierz Tusz brother [LC123RBWBP] cmy oryginalny. Dostaniesz go od ręki w internetowym sklepie, w dodatku za niższą cenę niż w sklepie stacjonarnym. Tusz ten jest niesamowicie wydajny, wystarcza bowiem na wydrukowanie około 1800 stron, co oznacza, że za jedną stronę wydruku płacisz około 7 groszy. Musisz przyznać, że to bardzo dobra cena.

Nie przepłacaj, jeśli możesz oszczędzać. Jeśli sporo drukujesz, staraj się szukać tańszych odpowiedników produktów, których używałeś do tej pory. Jakość bowiem jest bardzo zbliżona, a zaoszczędzone pieniądze można przecież przeznaczyć na coś zupełnie innego, na przykład na miły prezent dla siebie albo kogoś najbliższego.Zobacz warunki gwarancji dla produktu LC123RBWBP

Napisz własną recenzję

Oceniasz: wkład atramentowy brother [LC123RBWBP] cmy oryginalny

Bierzcie moje pieniądze!
Kupuj, nie dyskutuj.
Hmmm... (niepewna pauza)
Weź mi to ustrojstwo
Na stos z nim.
  Ładuję...
Contact

Jeśli masz jakieś pytania lub wątpliwości, możesz skorzystać z tego formularza i wysłać nam wiadomość.