Tusz canon [PG545XL] black 15ml oryginalny do drukarki

90,13 zł
73,28 zł netto

Wydajność:

400 str

Rodzaj:

oryginalny

Pojemność:

15 ml

Model:

PG545XL

Producent:

Canon

Produkt w naszym magazynie

Koszt dostawy: 11,99-15zł

Interesują Cię wyłącznie oryginalny produktu do drukarek Canon, do którego masz najwyższe zaufanie? Wybierz więc Tusz Canon [PG545XL] Black oryginalny do swojego urządzenia drukującego, a pewność, że zapewnisz sprzętowi bezpieczeństwo, a sobie doskonałe wydrukowane dokumenty, przejrzyste i estetyczne, masz jak w banku!

Renoma marki Canon jest w tym przypadku bardzo ważna, warto więc zaufać akcesoriom, które mają liczne grono zwolenników na całym świecie. Tak wielu ludzi nie może się mylić! Oryginalny tusz Canon PG545XL black 15ml to gwarancja, że wszystko pójdzie tak jak trzeba. Za taką jakość trzeba oczywiście zapłacić, ale taka inwestycja jest bardzo sensowna z punktu widzenia szczególnie wymagającego klienta.

Dlaczego warto wybrać oryginalny tusz Canon 545XL?

W trakcie produkcji, na każdym etapie ten tusz był surowo kontrolowany. Dlatego zachowuje swoje wspaniałe właściwości, co jest możliwe dzięki specjalnemu opakowaniu, chroniącemu jego cenną zawartość przed negatywnym oddziaływaniem różnych czynników, w tym atmosferycznych oraz mechanicznych. Wybierz sprawdzony oryginalny tusz Canon PG545XL black 15ml i ciesz się wysoką jakością wydruku.


Zobacz warunki gwarancji dla produktu PG545XL

Recenzje klientów (1)

Janusz
sumienia nie mają że tyle wołają za te wkłady

Napisz własną recenzję

Oceniasz: wkład atramentowy canon [PG545XL] black 15ml oryginalny

Bierzcie moje pieniądze!
Kupuj, nie dyskutuj.
Hmmm... (niepewna pauza)
Weź mi to ustrojstwo
Na stos z nim.
  Ładuję...
Contact

Jeśli masz jakieś pytania lub wątpliwości, możesz skorzystać z tego formularza i wysłać nam wiadomość.