Musisz mieć ten produkt na jutro?
Masz jeszcze na złożenie zamówienia.

Tusz hp 711 [CZ133A] black oryginalny do drukarki

275,86 zł
224,28 zł netto

Rodzaj:

oryginalny

Pojemność:

80 ml

Model:

CZ133A

Producent:

HP

Produkt w naszym magazynie

Koszt dostawy: 11,99-15zł

Drukarki HP to jedne z najpopularniejszych drukarek atramentowych wybieranych na użytek domowy lub biurowy. Jakość wydruku zależy przede wszystkim od tuszu, jaki stosujemy.

Oryginalny tusz hp 711 to 100% gwarancji w kwestii niezawodności i jakości wydruku, który niezmiennie będzie na najwyższym poziomie. Stosowanie oryginalnego tuszu hp 711 daje nam także pewność, że nasza drukarka HP nie jest narażona na zalanie lub inne defekty. Dodatkowo dzięki stosowaniu oryginalnych tuszy do drukarek atramentowych HP CZ133A nasza drukarka nie traci gwarancji.

Dlaczego warto stosować oryginalny tusz hp 711 ?

Kupując tusz hp 711 zyskujesz pewność, że drukarka nie zawiedzie Ciebie w najmniej oczekiwanym momencie. Ponadto pojemność wkładu 80 ml pozwala wydrukować aż stron. Stosowanie oryginalnych tuszy HP CZ133A pozwala zachować pewność, że kolory zawsze będą odpowiednio nasycone.

Nie ryzykuj i zdecyduj się na zakup oryginalnego tuszu hp 711. Jeśli masz wątpliwości, skonsultuj się z naszym doradcą, który odpowie na każde Twoje pytanie.

Charakterystyka tuszu do drukarki hp 711:

  • - Pojemność wkładu hp 711 do drukarki atramentowej wynosi 80 ml
  • - wydrukujesz z nim stron przy pokryciu 5%
  • - odpowiednie nasycenie kolorów wydruku
  • - wysoka wydajność i jakość tuszu HP CZ133A

Oryginalny Czarny Tusz HP 711 (CZ133A)


Dla tych szczególnie wymagających, oczekujących naprawdę świetnych rezultatów drukowania, mamy wspaniałą propozycję. Jest to Tusz hp 711 [CZ133A] black oryginalny, który jest niezawodny i w pełni zasługuje na swą stosunkowo wysoką cenę. Lecz jeśli go użyjesz, przekonasz się, że faktycznie jego zakup się opłaca. Szczególnie w przypadku firm, które chcą zadbać o swój nienaganny wizerunek.

Możesz dzięki temu tuszowi osiągnąć świetny wynik, jeśli chodzi o wydruk spójny, wyrazisty, intensywny. Tak więc estetyka jest zapewniona w stu procentach. Ale nie tylko – także trwałość wydruku. Jeśli masz dość tuszu rozmazującego się na kartce, wybierz właśnie ten produkt.
Dzięki zastosowanym tutaj, nowoczesnym rozwiązaniom, udało się opracować atrament, który szybko wysycha na stronie. Tym samym mazanie się go jest właściwie ograniczone do zera.

Ten tusz, jak i inne oryginalne marki hp, był testowany wraz z urządzeniem drukującym, stąd tak znakomite efekty.


Zobacz warunki gwarancji dla produktu CZ133A

Recenzje klientów (2)

Katarzyna
super wydajne tusze!
Maria
na jakości się nie oszczędza!

Napisz własną recenzję

Oceniasz: wkład atramentowy hp 711 [CZ133A] black oryginalny

Bierzcie moje pieniądze!
Kupuj, nie dyskutuj.
Hmmm... (niepewna pauza)
Weź mi to ustrojstwo
Na stos z nim.

FAQ - najczęściej zadawane pytania

Pojemność hp 711 CZ133A wynosi 80 ml

hp designjet T120, hp designjet T520, hp designjet T125, hp designjet T130, hp designjet T525, hp designjet T530, HP 711, Popularne tusze i tonery do drukarek

  Ładuję...
Contact

Jeśli masz jakieś pytania lub wątpliwości, możesz skorzystać z tego formularza i wysłać nam wiadomość.