Toner Lexmark 55B2H00 black oryginalny do drukarki

1 563,24 zł
1 270,93 zł netto

Wydajność:

15000str.

Rodzaj:

oryginalny

Model:

55B2H00

Producent:

Lexmark

Aby zakupić ten produkt skontaktuj się
z nami na [email protected]

Koszt dostawy: 11,99-15zł

Drukarki laserowe działają szybko i sprawnie, pod warunkiem że stosuje się do nich odpowiednie tonery. Najbardziej pożądany wybór stanowią oryginalne tonery do drukarek, które dostarczają producenci drukarek. W naszym sklepie znajdziesz toner 55B2H00 do drukarek Lexmark. To produkt, który zachęca do zakupu optymalnym stosunkiem jakości i wydajności do ceny.

Toner 55B2H00 do drukarki laserowej – dlaczego oryginał jest wysokiej jakości?

W porównaniu z zamiennikami oryginalne tonery do drukarek laserowych wydają się dość drogie, ale w rzeczywistości cena jest przystępna, a jest wyższa, ponieważ produkcja oryginałów wiąże się z wieloma badaniami i testami. Wszystkie etapy produkcji, przez które przechodzi toner 55B2H00 są ściśle kontrolowane. Za pomocą testów sprawdza się, czy wszystko zostało wykonane zgodnie z założeniami, a w razie potrzeby wprowadzane są zmiany. Oryginalne tonery do drukarek zapewniają najwyższą jakość wydruków.

Tonery do drukarek – gwarantowana wydajność

Toner 55B2H00 jest produktem najwyższej jakości. Do oryginalnego tonera dołączona jest gwarancja. Toner 55B2H00 do drukarki laserowej kosztuje 1 563,24 zł, a jego wydajność wynosi 15000str. stron. W przypadku oryginalnych tonerów możesz mieć pewność, że podana liczba stron zgadza się z rzeczywistością. Oczywiście są to dane przybliżone, ponieważ wiele zależy od pokrycia strony czcionką lub rysunkami.

Oryginalne tonery do drukarek laserowych – dłuższa żywotność drukarki

Zaletą oryginalnych tonerów Lexmark jest ich bezproblemowa dostępność. Jeżeli zależy Ci na najlepszych wydrukach, a przy tym chcesz zadbać o sprawność drukarki, polecamy oryginalne tonery do drukarek laserowych, które słyną ze swojej niezawodności. Toner 55B2H00 nie tylko zapewnia możliwość stworzenia materiałów o profesjonalnym wyglądzie, ale również chroni drukarkę przed awariami. Idealnie współgra z mechanizmem drukarki, przez co zapobiega awariom i powoduje wydłużenie jej żywotności.Wkład laserowy Lexmark 55B2H00 black oryginalny jest kompatybilny z drukarkami:


Zobacz warunki gwarancji dla produktu 55B2H00

Napisz własną recenzję

Oceniasz: Wkład laserowy Lexmark 55B2H00 black oryginalny

Bierzcie moje pieniądze!
Kupuj, nie dyskutuj.
Hmmm... (niepewna pauza)
Weź mi to ustrojstwo
Na stos z nim.

FAQ - najczęściej zadawane pytania

Wydajność tonera 55B2H00 marki Lexmark wynosi średnio 15000str. przy 5% pokryciu strony A4

Lexmark MS331dn, Lexmark MS431dn

  Ładuję...
Contact

Jeśli masz jakieś pytania lub wątpliwości, możesz skorzystać z tego formularza i wysłać nam wiadomość.