Tusze do drukarki Epson B500DN

Prosta w obsłudze drukarka Epson B500DN wymaga zastosowania tuszu T6181, który znajduje się w naszym asortymencie. Urządzenie sprawdza się w środowisku pracy charakteryzującym się małą ilością miejsca, dlatego w domu i biurze o niewielkim metrażu jest nieocenione. Drukarka Epson B500DN została zaprojektowana z myślą o komforcie użytkowania, a tusz T6181 zapewnia najwyższą jakość wydruku.

Epson B500DN tusze – oryginały, które nie zawodzą

Oryginalny tusz T6181 gwarantuje precyzyjne i trwałe wydruki, dzięki czemu nawet w zaciszu domu uzyskasz profesjonalnie wyglądające dokumenty i zdjęcia. Wydruki szybko schną i nie powstają na nich smugi, dlatego drukarka Epson B500DN jest odpowiednia do zastosowań biznesowych. Oferujemy tusz do drukarki Epson B500DN w oryginalnym opakowaniu wraz z gwarancją producenta. Wysoka jakość i wydajność na poziomie 8000 str przy pojemności sprawiają, że drukowanie staje się przyjemnością.

  • Tusz Epson [T6171] czarny oryginalny
    275,11 zł

    Kupuję
  Ładuję...
Contact

Jeśli masz jakieś pytania lub wątpliwości, możesz skorzystać z tego formularza i wysłać nam wiadomość.

Twoje Drukarki

Funkcja moje drukarki to olbrzymia oszczędność Twojego czasu, wygoda i bezpieczeństwo.

Wystarczy, ze raz dodasz swoje drukarki, a system Drukuj24.pl będzie to już zawsze pamiętał. Po zalogowaniu się będziesz od razu widzieć swoje drukarki i naszą aktualną (jak zawsze najtańszą) ofertę wkładów do Twoich drukarek.

Opcja dostępna po zalogowaniu.

Jeśli nie masz jeszcze konta, zarejestruj się i stwórz ZA DARMO bazę Twoich drukarek.