Tonery do drukarki Mita KM-2560

Prawidłowe funkcjonowanie drukarki Mita KM-2560 i wydruki pożądanej jakości zapewni wyłącznie odpowiedni toner. W ofercie znajduje się oryginalny toner do drukarki Mita KM-2560, którego wydajność na poziomie 20000 str jest ekonomicznym rozwiązaniem. Znaczące zminimalizowanie kosztów eksploatacji urządzenia laserowego zapewni natomiast rekomendowany zamiennik.

Oryginalny toner Mita KM-2560 - gwarancja bezawaryjnej pracy drukarki

Dzięki oryginalnym materiałom eksploatacyjnym zyskujemy pewność, że drukarka Mita KM-2560 będzie działać bezawaryjnie. Oryginalny toner TK675 spełnia najwyższe standardy, co przekłada się na doskonałą jakość wydruków w połączeniu z niewygórowanymi kosztami użytkowania. Stosując go, można spodziewać się, że drukarka Mita KM-2560 będzie służyć przez wiele lat. Wkłady laserowe są oryginalnie zapakowane i objęte gwarancją.

  Ładuję...
Contact

Jeśli masz jakieś pytania lub wątpliwości, możesz skorzystać z tego formularza i wysłać nam wiadomość.

Twoje Drukarki

Funkcja moje drukarki to olbrzymia oszczędność Twojego czasu, wygoda i bezpieczeństwo.

Wystarczy, ze raz dodasz swoje drukarki, a system Drukuj24.pl będzie to już zawsze pamiętał. Po zalogowaniu się będziesz od razu widzieć swoje drukarki i naszą aktualną (jak zawsze najtańszą) ofertę wkładów do Twoich drukarek.

Opcja dostępna po zalogowaniu.

Jeśli nie masz jeszcze konta, zarejestruj się i stwórz ZA DARMO bazę Twoich drukarek.