Tonery do drukarki OKI C3450n

Oszczędne wydruki wysokiej jakości są ważne, gdy drukuje się wiele dokumentów. Jeżeli równie istotna jest szybkość wydruku, dobrym wyborem jest drukarka laserowa OKI C3450n. Zastosowanie zaawansowanej technologii zapobiega również zacinaniu się papieru. U nas znajdą Państwo toner do drukarki OKI C3450n , który gwarantuje wydajność na poziomie 15000 str. Kompatybilny toner 43460208 sprzyja prawidłowemu działaniu drukarki i sprzyja efektywnej pracy.

Toner OKI C3450n– niezawodny oryginał

Trudno nie docenić funkcjonalności drukarki OKI C3450n , dzięki której drukowanie dokumentów przebiega sprawnie i skutecznie. Oferujemy kompatybilny, oryginalny toner 43460208, którego koszt jest optymalnie dostosowany do wydajności wynoszącej 15000 str. Dokonując zakupu, otrzymają Państwo oryginalnie zapakowany toner z gwarancją producenta. Oryginalne materiały eksploatacyjne wpływają na prawidłowe działanie urządzenia i są zgodne z informacjami podanymi przez producenta.

  Ładuję...
Contact

Jeśli masz jakieś pytania lub wątpliwości, możesz skorzystać z tego formularza i wysłać nam wiadomość.

Twoje Drukarki

Funkcja moje drukarki to olbrzymia oszczędność Twojego czasu, wygoda i bezpieczeństwo.

Wystarczy, ze raz dodasz swoje drukarki, a system Drukuj24.pl będzie to już zawsze pamiętał. Po zalogowaniu się będziesz od razu widzieć swoje drukarki i naszą aktualną (jak zawsze najtańszą) ofertę wkładów do Twoich drukarek.

Opcja dostępna po zalogowaniu.

Jeśli nie masz jeszcze konta, zarejestruj się i stwórz ZA DARMO bazę Twoich drukarek.