Tusz hp 337 [C9364EE] czarny 11ml oryginalny do drukarki

151,50 zł
123,17 zł netto

Wydajność:

400 str

Rodzaj:

oryginalny

Pojemność:

11 ml

Model:

C9364EE

Producent:

HP

Produkt na magazynie dostawcy,
wysyłka do 3 dni roboczych

Koszt dostawy: 11,99-15zł

Drukarki HP to jedne z najpopularniejszych drukarek atramentowych wybieranych na użytek domowy lub biurowy. Jakość wydruku zależy przede wszystkim od tuszu, jaki stosujemy.

Oryginalny tusz hp 337 to 100% gwarancji w kwestii niezawodności i jakości wydruku, który niezmiennie będzie na najwyższym poziomie. Stosowanie oryginalnego tuszu hp 337 daje nam także pewność, że nasza drukarka HP nie jest narażona na zalanie lub inne defekty. Dodatkowo dzięki stosowaniu oryginalnych tuszy do drukarek atramentowych HP C9364EE nasza drukarka nie traci gwarancji.

Dlaczego warto stosować oryginalny tusz hp 337 ?

Kupując tusz hp 337 zyskujesz pewność, że drukarka nie zawiedzie Ciebie w najmniej oczekiwanym momencie. Ponadto pojemność wkładu 11 ml pozwala wydrukować aż 400 str stron. Stosowanie oryginalnych tuszy HP C9364EE pozwala zachować pewność, że kolory zawsze będą odpowiednio nasycone.

Nie ryzykuj i zdecyduj się na zakup oryginalnego tuszu hp 337. Jeśli masz wątpliwości, skonsultuj się z naszym doradcą, który odpowie na każde Twoje pytanie.

Charakterystyka tuszu do drukarki hp 337:

  • - Pojemność wkładu hp 337 do drukarki atramentowej wynosi 11 ml
  • - wydrukujesz z nim 400 str stron przy pokryciu 5%
  • - odpowiednie nasycenie kolorów wydruku
  • - wysoka wydajność i jakość tuszu HP C9364EE

Doskonałej jakości Tusz HP 337 [C9364EE] czarny 11 ml oryginalny przeznaczony jest dla osób, które szukają sposobu na uzyskanie świetnych wyników drukowania, bez zawyżania kosztów. Dzięki zastosowanym tutaj technologicznym rozwiązaniom, uzyskujemy w efekcie wydruk o fotograficznej jakości.

Dlatego można bez obaw wybrać taki tusz do drukarki w swojej firmie, w różnych instytucjach, urzędach itd., jak również do sprzętu drukującego eksploatowanego na użytek domowy. Dzięki temu będzie można we własnym zakresie drukować materiały estetyczne i trwałe, takie, jakich możemy się spodziewać w specjalistycznych zakładach.

Uzyskano to dzięki temu, że wypełnienie w tym przypadku stanowi atrament szczelnie zamknięty w specjalnym opakowaniu, posiadający odpowiednie właściwości. Najnowsze technologie w połączeniu z doświadczeniem producenta dały świetne rezultaty, które zachwycają użytkowników. Jeśli jeszcze dodamy do tego bezpieczeństwo stosowania, to mamy już pełny obraz tego tuszu.


Porównaj realny koszt wydruku strony - uwzględnia cenę wkładu i jego wydajność:

38.9gr

25.9gr

13gr

0

Koszt na stronę

Proponujemy Ci zamiennik firmy Drekker za 69,34 zł
Możesz zaoszczędzić 82,16 zł
Przy zakupie 5 takich produktów Twoja oszczędność wynosi 410,80 zł
wkład atramentowy hp 337 [C9364EE] czarny 15ml drekker

Zobacz warunki gwarancji dla produktu C9364EE

Recenzje klientów (1)

Roman
za taką cenę trochę się obawiałem, co mi przyjdzie, ale na pewno są to oryginały także miłe zaskoczenie, ogromny plus i na pewno jeszcze tu wrócę :)

Napisz własną recenzję

Oceniasz: wkład atramentowy hp 337 [C9364EE] czarny 11ml oryginalny

Bierzcie moje pieniądze!
Kupuj, nie dyskutuj.
Hmmm... (niepewna pauza)
Weź mi to ustrojstwo
Na stos z nim.
  Ładuję...
Contact

Jeśli masz jakieś pytania lub wątpliwości, możesz skorzystać z tego formularza i wysłać nam wiadomość.