Toner Brother [TN-2000] czarny drekker do drukarki

113,85 zł
92,56 zł netto

Wydajność:

2500 str

Rodzaj:

kompatybilny

Model:

DLB-2000

Producent:

drekker

Produkt w naszym magazynie

Koszt dostawy: 11,99-15zł

Wysokiej jakości wydruki i oszczędność pieniędzy uzyskasz, stosując tonery zamienniki. Nasza oferta obejmuje zamienny toner Brother TN-2000 do drukarki laserowej Brother. Zamiennik umożliwia zachowanie optymalnej jakości i wydajności przy niskiej cenie. Zamiast oryginalnego tonera wymierz zamiennik, który kosztuje 113,85 zł. To korzystna cena pozwalająca na obniżenie kosztów eksploatacji drukarki Brother.

Zamienne tonery do drukarek - jakie mają właściwości?

W naszym sklepie znajdują się sprawdzone zamienniki tonerów do drukarki Brother, które jakością nie odbiegają od oryginałów. Zamienniki są dostarczane przez zewnętrznych dostawców, wśród których konkurencja jest coraz większa, dlatego jakość produktów również rośnie. Zamienne tonery do drukarek laserowych kosztują mniej niż oryginały. Cena tonera zamiennego wynosi 113,85 zł przy wydajności 2500 str, co oznacza wyraźne obniżenie kosztów eksploatacji.

Toner Brother TN-2000 do drukarki laserowej – dlaczego warto stosować zamienniki?

Zamienny toner Brother TN-2000 do drukarki laserowej Brother zapewnia wydruki, które są trudne do odróżnienia z wydrukami oryginalnymi. Charakteryzują się równie dużą trwałością. Na dodatek sprawdzone zamienne tonery do drukarek tak samo jak oryginały sprzyjają ich bezawaryjnemu działaniu i sprzyjają przedłużeniu żywotności. Stanowią doskonałe rozwiązanie dla osób, które dużo i często drukują. W skali roku cena tonera 113,85 zł pozwala na duże oszczędności. Stosowanie zamienników wpływa pozytywnie na budżet firmowy lub domowy.


Toner Brother [TN-2000] czarny drekker to doskonała jakość, która zyskuje sobie na popularności! Klienci dostrzegają liczne korzyści, jakie płyną z użytkowania tego tonera. Dlatego sięgnij po niego i Ty, by przekonać się o jego znakomitych właściwościach!

Mamy tutaj do czynienia z zamiennikiem, który swoją jakością nie odbiega od oryginału. Zapewnia wydruk precyzyjny, bezbłędny, dlatego może być używany także w celu drukowania dokumentów firmowych, o szczególnym znaczeniu. Pozostaną one estetyczne, eleganckie przez długi czas – wydruk nie będzie blaknął czy się rozmazywał.

Zastosowano tutaj proszek drukujący o świetnie dobranych parametrach. Dlatego wybierając ten toner, pozwalasz swojej drukarce laserowej na osiągniecie większej wydajności, przy braku konieczności obniżania jakości wydruku! Czego można więcej oczekiwać od tonera – dlatego warto wybierać ten produkt, dostępny w naszym sklepie.


Prezenty od drekker:
https://www.drukuj24.pl/prezenty.html

Darmowa dostawa drekker już od 49zł brutto:
https://www.drukuj24.pl/darmowa-dostawa-17332.html

Porównaj realny koszt wydruku strony - uwzględnia cenę wkładu i jego wydajność:

14.5gr

9.7gr

4.8gr

0

Koszt na stronę

Zobacz warunki gwarancji dla produktu DLB-2000

Inne wkłady do tej drukarki
  Nazwa produktu Cena Dostępność Zakup
wkład laserowy Brother [TN-2000] czarny  oryginalny wkład laserowy Brother [TN-2000] czarny oryginalny
336,88 zł

Kupuję

Recenzje klientów (1)

Magdalena
odpowiedniki idealne ???? cena niska, jakość jak w oryginalnych tonerach!

Napisz własną recenzję

Oceniasz: wkład laserowy Brother [TN-2000] czarny drekker

Bierzcie moje pieniądze!
Kupuj, nie dyskutuj.
Hmmm... (niepewna pauza)
Weź mi to ustrojstwo
Na stos z nim.

FAQ - najczęściej zadawane pytania

Wydajność tonera DLB-2000 marki drekker wynosi średnio 2500 str przy 5% pokryciu strony A4

Brother HL 2030, Brother HL 2032, Brother HL 2040, Brother HL 2070, Brother Fax 2920, Brother DCP 7010L, Brother MFC 7420, Brother MFC 7820N, Brother DCP 7025, Brother TN-2000

  Ładuję...
Contact

Jeśli masz jakieś pytania lub wątpliwości, możesz skorzystać z tego formularza i wysłać nam wiadomość.