Tusze do drukarki Epson Stylus DX4250

Prosta w obsłudze drukarka Epson Stylus DX4250 wymaga zastosowania tuszu T0611, który znajduje się w naszym asortymencie. Urządzenie sprawdza się w środowisku pracy charakteryzującym się małą ilością miejsca, dlatego w domu i biurze o niewielkim metrażu jest nieocenione. Drukarka Epson Stylus DX4250 została zaprojektowana z myślą o komforcie użytkowania, a tusz T0611 zapewnia najwyższą jakość wydruku.

Epson Stylus DX4250 tusze – oryginały, które nie zawodzą

Oryginalny tusz T0611 gwarantuje precyzyjne i trwałe wydruki, dzięki czemu nawet w zaciszu domu uzyskasz profesjonalnie wyglądające dokumenty i zdjęcia. Wydruki szybko schną i nie powstają na nich smugi, dlatego drukarka Epson Stylus DX4250 jest odpowiednia do zastosowań biznesowych. Oferujemy tusz do drukarki Epson Stylus DX4250 w oryginalnym opakowaniu wraz z gwarancją producenta. Wysoka jakość i wydajność na poziomie 250 str przy pojemności 8 ml sprawiają, że drukowanie staje się przyjemnością.

Czy zamiennik tuszu do drukarki Epson Stylus DX4250 jest dobrym rozwiązaniem?

Oryginalny tusz do drukarki Epson Stylus DX4250 jest niezawodnym rozwiązaniem, ale zamienniki renomowanych producentów również doskonale się sprawdzają i pozwalają obniżyć koszty użytkowania urządzenia. W naszym sklepie cena czarnego tuszu zaczyna się od 14,87 zł, co w perspektywie długotrwałej i intensywnej eksploatacji umożliwia spore obniżenie kosztów.

 • wkład atramentowy Epson [T0611] czarny drekker
  14,87 zł

  Kupuję
 • 23.9gr

  15.9gr

  8gr

  0

  Koszt na stronę

 • wkład atramentowy Epson [T0611] czarny oryginalny
  57,34 zł

  Kupuję
  Ładuję...
Contact

Jeśli masz jakieś pytania lub wątpliwości, możesz skorzystać z tego formularza i wysłać nam wiadomość.

Twoje Drukarki

Funkcja moje drukarki to olbrzymia oszczędność Twojego czasu, wygoda i bezpieczeństwo.

Wystarczy, ze raz dodasz swoje drukarki, a system Drukuj24.pl będzie to już zawsze pamiętał. Po zalogowaniu się będziesz od razu widzieć swoje drukarki i naszą aktualną (jak zawsze najtańszą) ofertę wkładów do Twoich drukarek.

Opcja dostępna po zalogowaniu.

Jeśli nie masz jeszcze konta, zarejestruj się i stwórz ZA DARMO bazę Twoich drukarek.