Tusz atramentowy hp 364 [CB320EE] yellow 3ml oryginalny

54,51 zł
44,32 zł netto

Wydajność:

300 str

Rodzaj:

oryginalny

Pojemność:

3 ml

Model:

CB320EE

Producent:

HP

Produkt na magazynie dostawcy,
wysyłka do 3 dni roboczych

Koszt dostawy: 11,99-15zł

Dla osób, dla których liczy się świetna jakość wydruku w przypadku materiałów kolorowych, przeznaczony jest Tusz hp 364 [CB320EE] yellow 3 ml oryginalny. Wyjątkowo intensywna barwa, ostra, wyrazista grafika – to cechy, których możesz się spodziewać po wydruku, którego dokonasz przy użyciu tego właśnie tuszu.

Spełnia on wysokie standardy i obowiązujące normy. Doskonałe parametry atramentu sprawiają, że dokumenty będą się prezentować wspaniale i reprezentacyjnie. Jeśli zależy Ci więc na takim aspekcie, gdyż chcesz np. zadbać o prestiż swojej firmy, warto wybrać ten produkt od renomowanego producenta.

Dla osób, które chciałby z kolei drukować jeszcze oszczędnej, lecz nie tracąc na jakości, przygotowaliśmy też w swojej specjalnej ofercie zamiennik marki drekker. Dzięki temu, że nie różni się on od oryginału niczym poza ceną, a w efekcie wydajnością, możesz go stosować bez żadnych obaw.

Polecamy wkład drekker, który ma 14ml atramentu i nie odbiega jakością od oryginalnego wkładuZobacz warunki gwarancji dla produktu CB320EE

Napisz własną recenzję

Oceniasz: wkład atramentowy hp 364 [CB320EE] yellow 3ml oryginalny

Bierzcie moje pieniądze!
Kupuj, nie dyskutuj.
Hmmm... (niepewna pauza)
Weź mi to ustrojstwo
Na stos z nim.
  Ładuję...
Contact

Jeśli masz jakieś pytania lub wątpliwości, możesz skorzystać z tego formularza i wysłać nam wiadomość.