Tusz atramentowy hp 364 [CB319EE] magenta 3ml oryginalny

50,89 zł
41,37 zł netto

Wydajność:

300 str

Rodzaj:

oryginalny

Pojemność:

3 ml

Model:

CB319EE

Producent:

HP

Produkt na magazynie dostawcy,
wysyłka do 3 dni roboczych

Koszt dostawy: 11,99-15zł

Tusz hp 364 [CB319EE] magenta 3ml oryginalny jest przeznaczony do bardzo dużej liczby drukarek. Jaka to jest liczba? Ten wkład atramentowy jest przeznaczony do aż 38 różnych drukarek firmy HP. Zapewnia doskonałą jakość wydruku, która przy drukowaniu zdjęć, lub różnego typu grafik jest bardzo istotna. Wymienny wkład atramentowy ma pojemność tylko 3 ml, ale zapewnia wydrukowanie 300 stron.

Gdy porównamy ten wynik z innymi tuszami, to może nie wydawać się to najlepszym rezultatem, ale trzeba wziąć pod uwagę przeznaczenie tego wkładu atramentowego i niewielką pojemność zbiornika.

W ofercie naszego sklepu ten tusz ma bardzo atrakcyjną cenę. Jeżeli nie chcesz eksperymentować z produktami konkurencji, ponieważ obawiasz się rozczarowania, to nie warto ryzykować. Postaw na sprawdzony tusz, którego producentem jest renomowana firma twojej drukarki. Jakość jaką zapewnia oryginalny tusz warta jest nawet wyższej ceny, niż jest w naszej ofercie.

Polecamy wkład drekker, który ma 14ml atramentu i nie odbiega jakością od oryginalnego wkładuZobacz warunki gwarancji dla produktu CB319EE

Napisz własną recenzję

Oceniasz: wkład atramentowy hp 364 [CB319EE] magenta 3ml oryginalny

Bierzcie moje pieniądze!
Kupuj, nie dyskutuj.
Hmmm... (niepewna pauza)
Weź mi to ustrojstwo
Na stos z nim.
  Ładuję...
Contact

Jeśli masz jakieś pytania lub wątpliwości, możesz skorzystać z tego formularza i wysłać nam wiadomość.