Tusz hp 650 [CZ102AE] cmy 5ml oryginalny do drukarki

47,13 zł
38,32 zł netto

Wydajność:

200 str

Rodzaj:

oryginalny

Pojemność:

5 ml

Model:

CZ102AE

Producent:

HP

Produkt na magazynie

Koszt dostawy: 11,99-15zł

Drukarki HP to jedne z najpopularniejszych drukarek atramentowych wybieranych na użytek domowy lub biurowy. Jakość wydruku zależy przede wszystkim od tuszu, jaki stosujemy.

Oryginalny tusz hp 650 to 100% gwarancji w kwestii niezawodności i jakości wydruku, który niezmiennie będzie na najwyższym poziomie. Stosowanie oryginalnego tuszu hp 650 daje nam także pewność, że nasza drukarka HP nie jest narażona na zalanie lub inne defekty. Dodatkowo dzięki stosowaniu oryginalnych tuszy do drukarek atramentowych HP CZ102AE nasza drukarka nie traci gwarancji.

Dlaczego warto stosować oryginalny tusz hp 650 ?

Kupując tusz hp 650 zyskujesz pewność, że drukarka nie zawiedzie Ciebie w najmniej oczekiwanym momencie. Ponadto pojemność wkładu 5 ml pozwala wydrukować aż 200 str stron. Stosowanie oryginalnych tuszy HP CZ102AE pozwala zachować pewność, że kolory zawsze będą odpowiednio nasycone.

Nie ryzykuj i zdecyduj się na zakup oryginalnego tuszu hp 650. Jeśli masz wątpliwości, skonsultuj się z naszym doradcą, który odpowie na każde Twoje pytanie.

Charakterystyka tuszu do drukarki hp 650:

  • - Pojemność wkładu hp 650 do drukarki atramentowej wynosi 5 ml
  • - wydrukujesz z nim 200 str stron przy pokryciu 5%
  • - odpowiednie nasycenie kolorów wydruku
  • - wysoka wydajność i jakość tuszu HP CZ102AE

Oryginalny Trójkolorowy Tusz HP 650 (CZ102AE)

Charakteryzujący się znakomitą jakością oraz możliwością szerokiego zastosowania Tusz hp 650 [CZ102AE] cmy 5 ml oryginalny to sposób na oszczędne drukowanie, przy zachowaniu świetnych walorów wydruku.

Dlatego też ten tusz trójkolorowy jest polecany do użytku nie tylko do celów prywatnych, w domowych drukarkach, ale również w firmach, urzędach, biurach itd. Można uzyskać efekt w postaci fotografii o ostrej grafice i żywych, intensywnych kolorach. Idealny także do drukowania dokumentów i innych materiałów, nawet tych do wykorzystania profesjonalnego, które muszą charakteryzować się wytrzymałością i odpornością na różne czynniki, by nie blakły i nie rozmazywały się.

W dodatku wybierając ten tusz, możesz sporo zaoszczędzić, gdyż umożliwia on drukowanie wydajne, a tym samym ekonomiczne. Nie musisz też kupować osobno trzech kolorów, gdyż po prostu wybierasz ten jeden produkt. Teraz znakomita jakość HP dostępna jest dla Ciebie w niskiej cenie!


Porównaj realny koszt wydruku strony - uwzględnia cenę wkładu i jego wydajność:

24.6gr

16.4gr

8.2gr

0

Koszt na stronę

Zobacz warunki gwarancji dla produktu CZ102AE

Inne wkłady do tej drukarki
  Nazwa produktu Cena Dostępność Zakup
wkład atramentowy hp 650 [CZ101AE] black 6,5ml oryginalny wkład atramentowy hp 650 [CZ101AE] black 6,5ml oryginalny
55,93 zł

Kupuję
  Ładuję...
Contact

Jeśli masz jakieś pytania lub wątpliwości, możesz skorzystać z tego formularza i wysłać nam wiadomość.