Blog Drukuj24.pl

Brother DCP-57520DW to kompaktowe urządzenie wielofunkcyjne, które umożliwia drukowanie, kopiowanie i skanowanie. Ma wbudowaną opcję działania bezprzewodowego, dzięki czemu możesz postawić je w dowolnej części domu. Laserowe urządzenie drukuje szybko i sprawnie. Korzystanie ze wszystkich funkcji wymaga, aby zastosować toner do drukarki Brother DCP-B7520DW. Jaki toner jest odpowiedni?

Czytaj więcej

Brother DCP-T220 jest przyjaznym dla użytkowników urządzeniem wielofunkcyjnym. Doskonale sprawdza się w domach oraz małych biurach. Dzięki kompaktowym wymiarom nie zajmuje dużo miejsca. Drukowanie, kopiowanie i skanowanie jest intuicyjne. Oryginalny tusz do drukarki Brother DCP-T220 stanowi ekonomiczne rozwiązanie. Możesz również skorzystać z zamiennika. Która opcja jest lepsza?

Czytaj więcej

Drukarki z dodatkowymi funkcjami stały się już standardem. Laserowe wielofunkcyjne urządzenie Brother DCP-1622WE jest jednym z nich. Wyróżnia się niskimi kosztami wydruku, a przy tym umożliwia skanowanie i kopiowanie dokumentów. Aby działało sprawnie oraz efektywnie, potrzebny jest odpowiedni toner. Wybór pomiędzy oryginałem a zamiennikami może przysparzać problemów. Podpowiadamy, co wybrać.

Czytaj więcej

HP DeskJet 2710 jest urządzeniem wielofunkcyjnym, które spełnia potrzeby małych biur i użytkowników domowych. Kompaktowe wymiary sprawiają, że zajmuje niewiele miejsca. Drukarka, kserokopiarka i skaner w jednym wpływają na optymalizację zarządzania dokumentami. Aby korzystać ze wszystkich funkcji, potrzebny jest tusz do HP DeskJet 2710. Do wyboru są tusze oryginalne i zamienniki. Jak wybrać odpowiednią opcję?

Czytaj więcej

Wśród popularnych urządzeń wielofunkcyjnych znajduje się HP DeskJet 2620. Pełni funkcję drukarki, ale również skanera i kserokopiarki. Niewielkie rozmiary sprawiają, że sprawdza się w domu i małym biurze. Zapewnia wysoką jakość wydruków. Jaki tusz jest potrzebny, aby drukarka działała niezawodnie?

Czytaj więcej

Zakup drukarki laserowej to dopiero początek wydatków, ponieważ co pewien czas trzeba zaopatrzać się w materiały eksploatacyjne. Częstotliwość zakupu tonerów jest oczywiście zależna od intensywności użytkowania urządzenia, ale zawsze jest to pewien wydatek, dlatego o kosztach należy pomyśleć już w momencie wyboru drukarki. Warto poszukać odpowiedzi, jaka drukarka laserowa najtańsza w eksploatacji, aby uniknąć późniejszego rozczarowania. Przedstawiamy 5 ekonomicznych propozycji.

Czytaj więcej

Zakup taniej drukarki nie zawsze oznacza niskie koszty eksploatacji. Może się okazać, że tusz kosztuje tyle samo, a nawet więcej niż urządzenie. Na szczęście na rynku jest wiele drukarek i urządzeń wielofunkcyjnych, za które zapłacimy kilkaset złotych, a kosztów ich użytkowania prawie nie odczujemy. Nasuwa się więc pytanie: jaka drukarka najtańsza w eksploatacji? Oto 5 polecanych drukarek atramentowych, którym warto przyjrzeć się bliżej.

Czytaj więcej

Hewlett Packard dostarcza tonery do wszystkich swoich urządzeń laserowych. Przykładowo toner do drukarki hp laserjet p1102w jest odpowiedni również do innych modeli drukarki HP typu LaserJet. Wybór odpowiedniego materiału eksploatacyjnego gwarantuje skuteczne i długotrwałe działanie urządzenia. Oryginał zawsze jest kompatybilny ze sprzętem, do którego został stworzony. Czy jest to jedyny możliwy wybór?

Czytaj więcej

W tym poście pokażemy Ci jak zresetować licznik bębna w drukarce Brother HL-L2360DN

Operacja ta jest wymagana przy każdorazowej wymianie bębna w drukarce.

Czytaj więcej

9 produkt(ów)

na stronę
  Ładuję...
Contact

Jeśli masz jakieś pytania lub wątpliwości, możesz skorzystać z tego formularza i wysłać nam wiadomość.