Blog Drukuj24.pl

Zakup drukarki laserowej to dopiero początek wydatków, ponieważ co pewien czas trzeba zaopatrzać się w materiały eksploatacyjne. Częstotliwość zakupu tonerów jest oczywiście zależna od intensywności użytkowania urządzenia, ale zawsze jest to pewien wydatek, dlatego o kosztach należy pomyśleć już w momencie wyboru drukarki. Warto poszukać odpowiedzi, jaka drukarka laserowa najtańsza w eksploatacji, aby uniknąć późniejszego rozczarowania. Przedstawiamy 5 ekonomicznych propozycji.

Czytaj więcej

Zakup taniej drukarki nie zawsze oznacza niskie koszty eksploatacji. Może się okazać, że tusz kosztuje tyle samo, a nawet więcej niż urządzenie. Na szczęście na rynku jest wiele drukarek i urządzeń wielofunkcyjnych, za które zapłacimy kilkaset złotych, a kosztów ich użytkowania prawie nie odczujemy. Nasuwa się więc pytanie: jaka drukarka najtańsza w eksploatacji? Oto 5 polecanych drukarek atramentowych, którym warto przyjrzeć się bliżej.

Czytaj więcej

Hewlett Packard dostarcza tonery do wszystkich swoich urządzeń laserowych. Przykładowo toner do drukarki hp laserjet p1102w jest odpowiedni również do innych modeli drukarki HP typu LaserJet. Wybór odpowiedniego materiału eksploatacyjnego gwarantuje skuteczne i długotrwałe działanie urządzenia. Oryginał zawsze jest kompatybilny ze sprzętem, do którego został stworzony. Czy jest to jedyny możliwy wybór?

Czytaj więcej

W tym poście pokażemy Ci jak zresetować licznik bębna w drukarce Brother HL-L2360DN

Operacja ta jest wymagana przy każdorazowej wymianie bębna w drukarce.

Czytaj więcej

4 produkt(ów)

na stronę
  Ładuję...
Contact

Jeśli masz jakieś pytania lub wątpliwości, możesz skorzystać z tego formularza i wysłać nam wiadomość.